Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset GATA Emine Erdoğanı ağlattı -Video-

GATA Emine Erdoğanı ağlattı -Video-

Giriş Tarihi: 2 Şubat 2010 Salı 06:35
GATA  Emine Erdoğanı ağlattı -Video-

Başbakan Erdoğan'ın TRT'de 'Enine Boyuna' pragramında gündeme getirdiği 2007'de geçirdiği felç nedeniyle Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesi'nde tedavi gören tiyatrocu Nejat Uygur'u ziyaret etmek isteyen eşi Emine Erdoğan'ın engellendiğini anlattı. Başbakan Erdoğan konuşla ilgili şöyle dedi: "Nejat Uygur GATA'da hasta yatıyor. Eşim ziyarete gitmek istiyor. Nejat Uygur'un hanımı (Nejla Uygur) arıyor ve diyor ki, ‘Ne olur biz sizinle dışarıda buluşsak... Siz buraya gelmeseniz... Burada yetkililer sıkıntı doğabilir, gelmemesi isabeti olur diyor.' Ben bunu o dönem en üst düzeyde gündeme getirdim. ‘Nedir bu hal ya, ne yaptıklarının farkında mısınız?' dedim." şeklinde konuştu.

Haber7.com

Nejat Uygur'un eşi Nejla Uygur ise o gün yaşananları Kanal D Anahaber'de anlattı. Nejla Uygur, Emine Erdoğan'dan hastaneye ziyaret için telefon geldiğini, kendisinin bundan çok büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek "Hastanedeki doktorlara gerekli protokol uygulansın diye Emine Erdoğan'ın geleceğin haber verdim. Ancak doktorlardan hastaneye girmesinin doğru olamayacağını belirtmeleri üzerine ben nedenini sordum. Emine Erdoğan'ın türbanlı olduğunu söylediler. Ben hastanede eşarplı hanımlı gördüğümü söyledim. Onlar da hastanedekilerin türbanlı değil eşarplı olduğunu söylediler." dedi. Nejla Uygur daha sonra dışarda buluştukları Emine Erdoğan'ın duygularını şöyle anlattı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com