Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset GAP'ın uzmanı Mehmet Ali Cevheri aday adayı oldu

GAP'ın uzmanı Mehmet Ali Cevheri aday adayı oldu

Dünyanın en büyük projelerinden olan ve merkezi Şanlıurfa'da bulunan GAP projesini en iyi bilen Harran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim görevlisi olan 52 yaşındaki Mehmet Ali Cevheri AK Parti’den aday adayı oldu.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2015 Çarşamba 13:54
GAP'ın uzmanı Mehmet Ali Cevheri aday adayı oldu

Şanlıurfa'da akademik olarak yaptığı çalışmalarla ön plana çıkan Cevheri, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na benzerliğinden ötürü ilgi odağı oldu.

AK Parti İl Başkanlığında resmi mürecaatını yapan Cevheri hoca aday gösterildiği takdirde Şanlıurfa gibi büyük bir kentin tarih, tarım, turistik olarak kalkınmasında bilimsel olarak katkı sunacağını belirtti.

Şanlıurfa'nın coğrafik olarak önemli bir kent olduğunu belirten Cevheri Hoca; "Amacım bu potansiyeli geleceğimize yönlendirmek. Yeni Türkiye'de yeni Şanlıurfa'nın ne kadar önemli bir kent olduğunun ortaya çıkmasında çalışmalara katkı sunmak. Şanlıurfalıların beklediği hizmeti AK Parti ile beklentileri karşılayarak sunmak. Bu anlamda tüm hemşerilerimin duasını bekliyorum" diyerek aday adaylığının hayırlı olmasını diledi.

MEHMET ALİ CEVHERİ KİMDİR?

Şanlıurfa Lisesi 1980 mezunu.

1985'te Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümü'nü bitirdi.

1987-1994 ylları arasında Doğru Yol Partisi Şanlıurfa Merkez İlçe 2. Başkanlığı yaptı.

1994-1996 yılında Harran Üniversitesi Hilvan Meslek Yüksek Okulu Kurucu Müdürlüğü, Harran Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 1997 yılında Kahta Meslek Yüksek Okulu Kurucu Müdürlüğü'ne atandı ve 10 yıl boyunca bu göreve devam etti.

Halen Şanlıurfa Harran Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu'nda Öğretim Görevlisi ve Muhasebe Bölüm Başkanı.

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vatandaşlara uyar! ‘Seçmen listelerini kontrol edin’

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com