Advert
Advert
Advert

GAPGündemi’nin mutlu günü

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Ayser Polat ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Veysel Polat’ın oğlu Seyfullah Polat, Tuğba Kaya ile hayatını birleştirdi.

GAPGündemi’nin mutlu günü
GAPGündemi’nin mutlu günü

 Genç çiftin nikâhını Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol kıyarken, şahitliklerini AK Parti eski İl Başkanı Mehmet Ekinci ve AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen yaptı.
GAPGündemi ailesinin bir ferdi olarak Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde eğitim gören Seyfullah Polat, Leman-İsmail Kaya ailesinin kızı Tuğba Kaya ile dünya evine girdi. Şehitlik Çamlık Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen sade düğün merasimine her iki ailenin yakın çevresi ve yerel basın temsilcileri iştirak etti.
Nikâh töreni öncesi davetlilere hitap eden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kıyacağı nikâhın kendisi için özel bir anlam ifade ettiğini belirterek, “Bugün burada geçmiş dönemlerde aynı siyasi parti çatısı altında görev aldığım dava arkadaşım Veysel Polat beyefendinin oğlu ve değerli kızımızın nikâh töreni için toplandık. Veysel Bey bizim kardeşimizdir ve bu muhabbeti bu samimiyeti ender hissettiren insanlardandır. Kendisi gibi nikâhında buluştuğumuz oğlu Seyfullah ve diğer evlatları da benim için çok kıymetlidir. Bu nedenle Haliliye Belediyesi olarak kıydığımız binlerce nikâh arasında bunun bizler için ayrı bir önemi bulunmakta. Ben her iki evladımıza da her iki dünyada saadetler diliyorum” diyerek genç çifti tebrik etti.
Nikâh merasiminin sonunda konuklara bir teşekkür konuşması yapan Veysel Polat, “Bu hayırlı günümüzde davetimize icabet ettiğiniz için siz değerli dostlarımıza ve akrabalarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!