Advert
Advert
Advert

GAPGAZ'dan Ş.urfaspor'a doping

GAPGAZ'dan Ş.urfaspor'a doping
GAPGAZ'dan Ş.urfaspor'a doping

2009-2010 futbol sezonuna forma sponsoru bulamadan başlayan Sarı-Yeşilli takıma ‘GAPGAZ'ın sponsor olması futbol kamuoyu tarafından sevinçle karşılandı.


Play-Off Yükselme Grubu'nda mücadele edecek olan Şanlıurfaspor'a sezon sonuna kadar forma sponsoru için ‘GAPGAZ' oldu. Şanlıurfaspor Tesisleri'nde SarıYeşilli ekibin forma sponsorluğu için Şanlıurfaspor Muhasibi Mehmet Cafer ile GAPGAZ Yönetim Kurulu Başkanı M. Vedat Melik protokol imzaladılar. GAPGAZ, forma sponsorluğu için Şanlıurfaspor'a 50 Bin TL ödedi.


İmza töreni öncesinde bir konuşma yapan 21. Dönem Şanlıurfa eski Milletvekili ve GAPGAZ Yönetim Kurulu Başkanı M. Vedat Melik, Şanlıurfaspor'un Şanlıurfa'nın gurur kaynağı, gururu ve sembolü olduğunu belirterek, "Şanlıurfa Spor'a elimizden gelen desteği vermeliyiz. Bizde âcizane bu şekilde desteklemeye çalışıyoruz. İnşallah Şanlıurfaspor Play Off'dan da anlının akıyla çıkacak ve yıllardır beklediğimiz şampiyonluğu elde edecek. Sponsorluğumuzun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.


Ardından bir konuşma yapan Şanlıurfaspor Muhasibi Mehmet Cafer ise, "Vedat bey vekilliği döneminde de memleketimize ve Şanlıurfaspor'a çok hizmet etmiş kişiliğe sahip bir beyefendi. Şimdi bizim bu başarımızdan dolayı bize Gapgaz olarak katkı sağladığından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Bize 1-2 firmadan daha teklif gelmişti Gapgaz olarak yerli bir firmaya yetki vermek yönetimimizce daha uygun görüldü ve bizde bundan mutlu olduk. İnşallah bu Vedat Bey'in Gapgaz olarak bize sağladığı katkıdan dolayı beklenilen başarıyı da takımımız yakalar ve bu Vedat Bey'in göstermiş olduğu ilgiliyi Şanlıurfa'daki diğer firmalardan da bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Haber:Uğur BUDAK/ Sembol

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu