Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat GAP Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde çöp sorunu

GAP Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde çöp sorunu

Şanlıurfa’da kurulduğu günden beri eksiklikler ve yanlışlarla boğuşan lisesi şimdi de “çöp” lerle uğraşıyor.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2012 Perşembe 14:51
GAP Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde çöp sorunu
Dört yıl önce eğitim öğretime başlayan Gap Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi şehrin dışında kurulmuş olmanın dezavantajlarını yaşamaya devam ediyor. Daha önceleri yol sorunu ile gündeme gelen okul bu kez de Şanlıurfa belediyesi tarafından çöplerinin toplanmaması nedeni ile zor günler yaşıyor.

Uzun süredir çöpleri alınmayan okulun önü, çöp deryasına dönüşmüş durumda. Okul idaresi tarafından Şanlıurfa belediyesine defalarca bilgi verilmesine rağmen çöplerin toplanmadığı bildiriliyor. Sağlık sorunlarına yol açacak derecede çöp yığılmalarının görüldüğü okul çevresinde eğitim yuvarlına yakışmayan çirkin manzaralar oluşmuş durumda. Çevre köylülerin de olaydan rahatsız olduğu ancak seslerini duyuracak kimsenin bulunmadığı ifade ediliyor. Yetkilileri göreve davet eden çevre sakinleri soruna çözüm bulacak birilerini merakla bekliyor.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com