Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Gap Rehber Odası Kuruluyor

Gap Rehber Odası Kuruluyor

Konu hakkında bir açıklama yapan ŞURED (Şanlıurfa Profesyonel Turist Rehberleri Derneği) Başkanı ve TUREB İcra Kurulu Üyesi Kamil TÜRKMEN:

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2012 Çarşamba 22:27
Gap Rehber Odası Kuruluyor65 kişinin imzasıyla Bakanlığa başvurduklarını belirterek en kısa sürede GAP Rehber odasının kuruluş müjdesini Bakanlıktan alacağız. Türkiye’de şu anda mevcut İstanbul Antalya ve İzmir dışında oda kurma hazırlıklarını tamamlayan ve bakanlığa teslim eden 4.iliz. Bu konuda çaba sarfeden meslektaşlarımı ve yönetim kurulu üyelerimizi kutluyorum. Şanlıurfa her şeyin en iyisine layık arttık dışarıya bağlı olarak değil, başka illerin bize bağlı oldukları bölge konumunda olmak istiyoruz ve bunu başarabilecek güçteyiz.
Başkan Kamil Türkmen Bilindiği üzere 6326 sayılı Turist Rehberliği Meslek Kanunu 22 Haziran 2012 tarih ve 28331 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.
Bölgemizdeki Rehberlik hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülebilmesi ve denetlenebilmesi açısından, Mardin, Diyarbakır Adıyaman ve Bakanlığın tespit edeceği diğer illeri kapsayan bölgesel GAP Rehberler Odasının Şanlıurfa’da kurulması için hususunda Kültür ve Turizm Bakanlığımıza başvurduk. Şanlıurfa’ya yapmış oldukları yatırımlardan ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ettik.Oda konusunda en kısa sürede sonuç alacağız.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com