Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Gap Kız Lisesinden Güçsüzler Yurduna ziyaret

Gap Kız Lisesinden Güçsüzler Yurduna ziyaret

2010-2011 Eğitim Öğretim yılında açılan Gap Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri, Öğretmenleri ve Okul Müdürü Cenk Cellat eşliğinde Şanlıurfa Belediyesi'ne bağlı Güçsüzler Yurdu'nu ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2011 Salı 15:56
Gap Kız Lisesinden Güçsüzler Yurduna ziyaretÖğrencilerin kendi aralarında topladıkları çeşitli hediye ve ikramlıkların yaşlılara sunulduğu ziyaret, samimi bir hava içerisinde geçti. Ziyarette öğrenciler yaşlılarla tek tek sohbet ederek bir sıkıntılarının olup olmağını sordular.Öğrencileri karşısında gören yaşlılar kendilerine gösterilen ilgi nedeniyle sevinç gözyaşları döktüler. Güçsüzler yurdunda kalan yaşlılar,  Gap Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri gibi tüm sivil toplum örgütlerinin ve diğer okulların da kendilerini ziyaret etmelerini istediklerini ifade ettiler. Güçsüzler yurdu ziyareti ile ilgili bir açıklama yapan Gap Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Cenk Cellat ”Öğrencilerimize sosyal bilincin gelişmesi, büyüklere karşı saygı ve sevginin önemini hissettirmek amacıyla Şanlıurfa Belediyesi Düşkünler yurdunu ziyaret ettik. Ziyaretimizde kimsesiz yaşlı insanları kısa bir sürede olsa mutlu etmek amacıyla Öğrencilerimiz kendi aralarında temin ettikleri çeşitli hediyeler ile evlerinde yaptıkları bir birinden güzel yemekleri yurt’ da kalan yaşlılara ikram ettiler. Düşkunler evinin çok temiz olduğunu yaşam standartlarının ev ortamını aratmayacak sıcaklıkta olduğunu görmüş olmak bizleri hüzünlüde olsa sevindirdi. Düşkünler evinin yönetimine ve Şanlıurfa Belediyesi’ne sundukları hizmetlerinden dolayı öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz adına teşekkür ederim.” dedi.


GAPHA
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com