Advert
Advert
Advert

GAP Havalimanı personeline iftar yemeği...

Şanlıurfa GAP Havalimanı Müdürlüğü, Devlet Hava Meydanları İşletmesinin 84. kuruluş yıldönümü nedeniyle Şanlıurfa 56 mangal da bir iftar organizasyonu gerçekleştirdi.

GAP Havalimanı personeline iftar yemeği...
GAP Havalimanı personeline iftar yemeği... admin


Düzenlenen organizasyona Şanlıurfa Gap Havalimanı Müdürü Mehmet Münir Uludağ, Türk Hava Yolları Müdürü Hasan Malik Aydıner, Havaş Müdürü İrfan Köybaşı, Havalimanı Şube Müdürü Levent Eker, Havalimanı Baş Uzmanı Mahmut Demirpençe, Pars Güvenlik Proje Sorumlusu Halil Ünlü, Memur Sen Ulaştırma İl Başkanı Tahir Çiftçi, Sivil Havacılık Güvenlik Dernek Başkanı Mehmet Eken, Havalimanı Koruma Güvenlik Şefi Mustafa Canbeyli, Yöneticiler ile Devlet Hava Meydanları İşletmesi çalışanları ve basın mensupları katıldı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi personelleri, Kadir gecesinde Şanlıurfa 56 mangal da bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler. İftar programında kısa bir konuşma yapan, Şanlıurfa Gap Havalimanı Müdürü Mehmet Münir Uludağ DHMİ Genel Müdürlüğü personeline yaptığı konuşmada, Davetimizi kırmayıp buraya kadar gelen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Mübarek Kadir Gecesinde bir araya gelerek güzel bir iftar programı gerçekleştirdik. Bu yıl ilk defa bu organizasyonu gerçekleştirdik. İnşallah bu organizasyona her yıl Kadir Gecesinde düzenli olarak devam edeceğiz. Tüm arkadaşların ve halkımızın yaklaşan Ramazan Bayramını kutlarım. Katılımlarından dolayı herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Toplu fotoğraf çekiminden sonra İftar programından sona erdi.

Şanlıurfa GAP Havalimanı urfa GAP Havalimanı Mehmet Münir Uludağ kimdir Hasan Malik Aydıner Levent Eker Mahmut Demirpençe İrfan Köybaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü