Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya GAP Gündemi'nden ağır sözler

GAP Gündemi'nden ağır sözler

Şanlıurfa.com haber portalına, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat çok ağır sözler…

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2011 Cuma 11:42
GAP Gündemi'nden ağır sözler
İşte Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat’ın Gap gündemi haber portalındaki açıklamaları;

"AK Parti hükümetini yıkmayı hedef alan Darbecilerin kurdurduğu internet andıcındaki kara propağanda siteleri arasında yer alan, kamuoyunda "Şanlıurfa genelevi" diye bilinen ve kurulduğu tarihten bu yana sürekli sahip ve yer değiştirerek Avrupa ülkelerinde dolaşmadığı başkent kalmayan sanliurfa.com adlı korsan sitede, şahsımı, AK Parti'yi ve Şanlıurfa'yı hedef alan yeni bir yalan, iftira, karalama ve siyaset mühendisliğini amaçlayan kara propağanda ürünü maksatlı bir yazı yer almıştır.

AK Parti hükümetini yıkmayı hedef alan Darbecilerin kurdurduğu internet andıcındaki  kara propağanda siteleri arasında yer alan, kamuoyunda "Şanlıurfa genelevi" diye bilinen ve kurulduğu tarihten bu yana sürekli sahip ve yer değiştirerek Avrupa ülkelerinde dolaşmadığı başkent kalmayan sanliurfa.com adlı korsan sitede, şahsımı, AK Parti'yi ve Şanlıurfa'yı hedef alan yeni bir yalan, iftira, karalama ve siyaset mühendisliğini amaçlayan kara propağanda ürünü maksatlı bir yazı yer almıştır.

Teşkilat başkanı olarak aktif siyasette yeraldığım dönemde de sürekli şahsıma yönelik iftira, karalama, provakasyon ve hedef gösterme faaliyetlerini icra eden bu karanlık korsan site; şahsıma yönelik pusu ve saldırıda da önemli rol almıştı. Karşılığında hangi odaktan ne kadar bahşiş aldıkları elbet bir gün sorulur..
Kamuoyunu yanıltmayı, AK Parti İl teşkilatı ve Şanlıurfa'daki sivil siyaseti, halkın katılımını, demokrasiyi baskı altına almayı hedefleyen, hayal ürünü, asılsız ve maksatlı bu çalışmalar, karanlık güç odaklarına hizmet etmektedir.

İddia edildiği gibi Merkez İlçe teşkilatıyla ilgili şahsıma ne teklif gelmiş, nede benim bir talebim olmuştur. Veysel Polat,
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com