Advert
Advert
Advert

GAP çiftçisi Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarına Katıldı

GAP-Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi kapsamında 45 kişi Bursa’da düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuara götürüldü.

GAP çiftçisi Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarına Katıldı
GAP çiftçisi Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarına KatıldıTarım sektöründe yeni teknolojilerinin tanıtılması,  ürünlerin alıcılarla buluşturulması, ekipman ve makine konusunda yeniliklerin çiftçilere gösterilmesi amacıyla GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nca uygulamaya konulan GAP-Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi kapsamında 45 kişi Bursa’da düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuara götürüldü.

26 - 30 Eylül 2012 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Bursa 10. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa 5. Uluslararası Hayvancılık Ve Ekipmanları Fuarına ,GAP-Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi kapsamında   GAP’ın 9 ilinden 25 çiftçi ve 20 teknik elamandan oluşan 45 kişilik bir ekip katıldı.

Yenilikleri erken benimseyen özellikle hayvancılık ile uğraşan çiftçilerin katıldığı fuarda çiftçiler hayvancılık stantlarını ziyaret ederek ürünler hakkında geniş bilgi aldılar. Birçok çiftçi alet ve ekipman kataloglarını ve firma iletişim bilgilerini alarak firmalarla iletişime geçeceklerini belirttiler. Çiftçiler fuardan memnun kalarak bundan sonraki programlara da katılmak istediklerini belirttiler. Fuardan sonra katılımcılar Bursa il merkezinde kısa bir turistik gezi yapma fırsatını da buldular.

GAP çiftçisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu