Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi GAP çiftçisi Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarına Katıldı

GAP çiftçisi Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarına Katıldı

GAP-Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi kapsamında 45 kişi Bursa’da düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuara götürüldü.

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2012 Salı 22:35
GAP çiftçisi Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarına KatıldıTarım sektöründe yeni teknolojilerinin tanıtılması,  ürünlerin alıcılarla buluşturulması, ekipman ve makine konusunda yeniliklerin çiftçilere gösterilmesi amacıyla GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nca uygulamaya konulan GAP-Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi kapsamında 45 kişi Bursa’da düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuara götürüldü.

26 - 30 Eylül 2012 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Bursa 10. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa 5. Uluslararası Hayvancılık Ve Ekipmanları Fuarına ,GAP-Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi kapsamında   GAP’ın 9 ilinden 25 çiftçi ve 20 teknik elamandan oluşan 45 kişilik bir ekip katıldı.

Yenilikleri erken benimseyen özellikle hayvancılık ile uğraşan çiftçilerin katıldığı fuarda çiftçiler hayvancılık stantlarını ziyaret ederek ürünler hakkında geniş bilgi aldılar. Birçok çiftçi alet ve ekipman kataloglarını ve firma iletişim bilgilerini alarak firmalarla iletişime geçeceklerini belirttiler. Çiftçiler fuardan memnun kalarak bundan sonraki programlara da katılmak istediklerini belirttiler. Fuardan sonra katılımcılar Bursa il merkezinde kısa bir turistik gezi yapma fırsatını da buldular.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com