Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Fransız aşıklar büyük yalancı çıktı

Fransız aşıklar büyük yalancı çıktı

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2010 Cuma 13:41
Fransız aşıklar büyük yalancı çıktı

Fransanın en eski ve en saygın araştırma kurumlarından birinin yaptığı araştırma, Fransızların ateşli aşık olduğu efsanesine büyük darbe indirdi.

Kamuoyu Yoklaması Enstitüsü tarafından yapılan araştırmaya göre, cinsel yaşamı hiç de parlak olmayan Fransız çiftlerin oranı dörtte üçten fazla.

Araştırmaya katılan her üç kadından birinden fazlası, eşiyle birlikte olmamak için başağrısı, yorgunluk ya da çocukların yakında olması gibi bahanelere başvurduğunu söyledi.

Yaklaşık olarak her altı erkekten biri de benzer bahaneler ileri sürdüklerini itiraf etti.

BBC Paris muhabiri Davis Chazan romantizmiyle ün salan Fransızların kendilerini çapkın, flörtçü ve diğer Avrupalılardan daha iyi aşık olarak gördüklerini söylüyor.

Ancak 1000den fazla yetişkin arasında yapılan anket, bir zamanlar Fransız öpücüğüne ismini veren bu ulusun cinsel arzularında azalma olduğu izlenimini uyandırıyor.

Muhabirimiz bununla birlikte araştırmayı yaptıran ilaç firmasının Fransızların yardımına koşmaya hazır olduğunu bildiriyor.

Söz konusu firmanın cinsel yaşamlarını düzeltmek isteyen Fransız çiftler için bu ay bir bilgilendirme kampanyası düzenleyeceği kaydediliyor.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ? changeTarget(document.getElementById(news_content))
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com