Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Batman'da "Anadolu Çocuklarının Gözüyle Çiçek ve Doğa" Fotoğraf Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2015 Pazartesi 10:24
Fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

"Anadolu Çocuklarının Gözüyle Çiçek ve Doğa" projesi kapsamında, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Expo 2016 Antalya Ajansının işbirliği ile Expo 2016 Antalya Uluslararası Botanik Sergisi organizasyonun tanıtımını kırsal alana kadar duyurabilmek amacıyla kadın çiftçilerin çocuklarının katılımı ile 81 ilde Eylül ayında başlatılan yarışma  sonuçlandı.

Yarışma sonucunda Batman'da 1. seçilen Emrullah Öztürk, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde gerçekleşen törenle, ödülünü Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nurettin Kiyas'tan aldı.

Ödül tesliminde sırasında bir konuşma yapan İl Müdürü Kiyas; "Çocuklarımızda doğa sevgisi bilincini bu şekilde oluşturmaya, çevreye duyarlı bilinçli bir insan olmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Her çiçeğimizin bir  kültür mirasımız olduğunu, onların biyolojik hayata değer kattığını bilmelerini amaçlıyoruz. Tarımın insan hayatındaki önemini küçük yaşlardan başlayarak fark etmelerine, ülkemizin sahip olduğu bitkisel zenginliğin yeni kuşaklara aktarılmasına olanak sağlıyoruz. Bu tür yarışmalarla, onların gözünden sevdikleri çiçekleri ve yaşadıkları doğayı görebiliyoruz.” dedi. 

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com