Advert
Advert
Advert

Flaş! Urfa Emniyet Müdürü değişti

Aralarında Şanlıurfa'nın'da bulunduğu 16 ilin emniyet müdürü merkeze alındı, yerlerine yeni müdürler atandı. Yedi bakanlığa ait atama kararları da Resmi Gazete’de yayımlandı.

Flaş! Urfa Emniyet Müdürü değişti
Flaş! Urfa Emniyet Müdürü değişti

İçişleri Bakanlığı tarafından atamaların resmi gazetede yayınlanmasına göre, Şanlıurfa'ya 1 yıl  önce atanan Emniyet Müdürü Sıtkı Akgöl, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü'ne atanırken, Şanlıurfa'ya ise Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Eyüp Pınarbaşı atandı.

ERDOĞAN AZARLAMIŞTI
Başbakan Erdoğan, Seçim öncesi Şanlıurfa'da mitinginde yaptığı konuşma sırasında kürsü önünde yaşanan yoğunluk nedeniyle ezilme tehlikesi geçiren vatandaşları gördükten sonra görevlileri uyarmış ve “Ya polis arkadaşlar siz burada durup da ne yapıyorsunuz. Emniyet müdür sen ne iş yapıyorsun. Yardımcı olsana şuraya. Oradan seyrediyorsun ya. Allah Allah” demişti.

EYÜP PINARBAŞI KİMDİR?

 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü

1. Sınıf Emniyet Müdürü

10 Nisan 1964 yılında Sivas İli Koyulhisar İlçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünü bitirdikten sonra 1988 yılnda Polis Akademisinden mezun oldu.

  Trabzon Polis Okulu, Şükrü Balcı Polis Meslek Eğitim Merkezi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü, Bakırköy, Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu Eminönü, Kadıköy Ilçe Emniyet Müdürlüklerinde çalıştıktan sonra Kartal ve Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlükleri görevlerini yaptı.

2.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etmesi ile İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığı ve Etiler Polis Meslek Yüksek Okulunda Öğretim görevlisi olarak görev yaptı.

2011 yılında 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti.

11 Şubat 2014 tarihli İçişleri Bakanlığı atama onayı ile Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğüne atanmıştır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu