Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Flaş! 5.Göbeklitepe Yarımaratonu İptal edildi.

Flaş! 5.Göbeklitepe Yarımaratonu İptal edildi.

Bu yıl 5.'sini düzenlenecek olan 5.Göbeklitepe Yarımaratonu & 10 K Koşusu, Yüksek Seçim Kurulunun 1 Kasım 2015 Pazar günü Seçim kararı nedeniyle iptal edildi

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2015 Salı 16:03
Flaş! 5.Göbeklitepe Yarımaratonu İptal edildi.

Ulusal ve Uluslararası bin’e yakın atletin katılımı ile yapılan 5.Göbeklitepe Yarımaratonu & 10 K Koşusunun seçim nedeniyle iptal edilmesi dolayısıyla tertip komitesi tüm katılımcılardan özür diledi.

konuyla ilgli yazılı bir açıklama yapan Şanlıurfa Atletizm İl Temsilcisi Ö.Faruk Kesik şunları söyledi:
Şu ana kadar 400 kişinin müracaat ederek katılım ücretini yatırıp ve birçoğunun uçak biletini aldığı organizasyonumuzu Seçimin etkilemesi Ülkemizdeki koşu camiasında üzüntüyle karşılandı. Şanlıurfa Valiliği , Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi , Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Atletizm Federasyonu’nun ortaklaşarak verdiği karar neticesinde böylesi büyük ve ciddi organizasyonların gününde yapılamadığı taktirde prestijinin düşebileceği ve koşu katılımcılarının aylar öncesinden planlama yapması dikkate alındığında 5.Göbeklitepe Yarımaratonu & 10K Koşusunun 2015 yılı içinde iptal edilmesi uygun görülmüştür.

Aynı koşunun 6 Kasım 2015 Pazar günü aynı yerde ve saatte yapılması için Türkiye Atletizm Federasyonuna müracaatta bulunulmuş olup, federasyonun 2016 yılı Faaliyet takviminde yer almasının ardından www.sanliurfayarimaraton.com adresinde kayıtların yeniden açılacağını daha önceki kayıtların ise geçerliliğini koruyacağı Şanlıurfa Atletizm İl Temsilcisi Ö.Faruk Kesik tarafından bildirilmiştir.

Elimizde olmayan bu aksaklıktan dolayı tüm koşu dostlarımızdan ve katılımcılarımızdan ayrıca bizi destekleyen kurumlardan tertip komitesi adına özür dileriz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com