Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Fizik Tedavi Merkezi Kapatılmayacak

Fizik Tedavi Merkezi Kapatılmayacak

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2011 Pazar 12:21
Fizik Tedavi Merkezi Kapatılmayacak

Daha öncekapatılacağı söylenen Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi kamuoyundan gelen yoğun tepkiler sonucu yanlış karardan dönüldüğü bildirildi.

Konu ile ilgili olarak Kamu Şirket Personelleri Derneği yapılan açıklamada şöyle denildi: KAŞİP olarak 5 gün önce kapatılacak diye bilgi aldığımız Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Merkezi hakkında Genel Başkanımız N.Hakan Aydın’ın ve yöneticilerimizin yapmış olduğu yoğun çaba ve çalışmalar sonucu bugün akşam saatlerinde yetkililerin Balıklıgöl Fizik Tedavi Merkezinin kapatılmayacağını yapmış olduğu yoğun çaba ve çalışmalar sonucunda kesin bir dille taşeron işçilerimizin işsiz kalmayacaklarını müjdeledi.

 

Amacımız orada çalışan kamu şirket personellerimizin işsiz kalmaması ve halkımızın fizik tedavi hizmetinin mahrum bırakılmaması için derneğimiz genel merkezi olarak her zaman ve her platformda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

Balıklıgöl Fizik Tedavi Merkezinin kapatılacak olması orada çalışan taşeron işçilerimizi mağdur edecek ve şehrimizin ülkemizin işsiz nüfusuna yenileri de eklenecekti.

 

Kamu şirket personelleri olarak her zaman ve her platformda yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu bizlere destek veren ve bu konuyu seslendiren memleketimizin önde gelenlerine, bütün siyasi otoritelere ve bütün basın mensuplarına  ayrıca sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfalılar sosyal medya üzerinden kampanya başlattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com