Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Fitnecileri seçimler de durduramadı

Fitnecileri seçimler de durduramadı

Giriş Tarihi: 2 Nisan 2014 Çarşamba 08:59
Fitnecileri seçimler de durduramadı

İttifak yaptığı CHP ve MHP'nin sadıkta kaybedeceğini anlayan paralel yapılanmanın sonuçlara şaibe bulaştırmak için hazırladığı planı işliyor.

 

Yerel seçimler öncesi 7 Şubat'ta deşifre edilen 'Sandıkta kaos planı' senaryosu aşama aşama uygulanıyor. '17 Aralık darbe girişimiyle ifşa olan 'paralel devlet', 30 Mart seçimleriyle ilgili 5 maddelik kaos planı hazırladı. 

Hedef yerel seçimlerde şaibe olduğu algısını olusturmak ve Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde AK Parti'yi zayıflatmak' şeklinde verilen plan aynen haberde olduğu gibi devrede.

Erdoğan'sız AK Parti ve AK Partisiz Türkiye için harekete geçen ve 17 Aralık darbe girişimiyle ortaya çıkan 'paralel devlet' 30 Mart seçimleriyle ilgili 5 maddelik kaos planı yaptı. 30 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'nin seçimleri kaybetmesi için tüm hazırlıklarını sürdüren paralel yapı, algı operasyonları ile vatandaşları AK Parti'den soğutma çalışmalarına devam edecek. Paralel yapı, internet ortamında ve sosyal medyada yürüttüğü kampanyaya yenilerini ekleyerek 'kara propagandasını' sürdürecek.

O kaos planına göre, seçim günü muhalefet adına sandık müşahidi yazılan paralel yapı elemanları AK Parti aleyhine propaganda yaptı. Cihan haber ajansı seçim gecesi hile iddiaları yaydı, verileri çarpıtıp, YSK'ya itirazlar için zemin hazırladı.

7 Şubat'taki haberler ve o tarihten itibaren yaşananlar, 5 maddelik kaos planının uygulandığını gösteriyor:

1-Seçim kampanyası boyunca AK Parti'nin aleyhinde çalışılması

2-AK Parti'nin il il ilçe ilçe en yakın rakip adaylarının tespit edilmesi

3-100 bin kişilik 'Rica ekibi'yle seçim günü, oylama öncesi ve oylama sırasında eş dost ve kararsız seçmenin yakın markaja alınması

4-Kasıtlı bir şekilde yalan yanlış seçim sonucu haberlerinin yapılması

5-Bütün bunlara rağmen AK Parti'nin istenilen oranın altına düşürülememesi halinde seçimlerde hile var propagandasının yapılması (Yeni Şafak)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com