Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Fıstıkçılar sulama istiyor

Fıstıkçılar sulama istiyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve Av. Yusuf Eğilmez Muhtarlarla toplantı yaptılar.

Giriş Tarihi: 4 Mayıs 2015 Pazartesi 15:33
Fıstıkçılar sulama istiyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve Av. Yusuf Eğilmez’nın Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Korukezenköyünde  Karaköprü Muhtarlar Derneği üyesi yaklaşık 30 Muhtarla yaptıkları toplantıya Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Kılıç ve AK Parti Karaköprü ilçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy eşlik ettiler.

Dernek Başkanı Korukezen Muhtarı Mehmet Çiftçi’nin evinde toplanan muhtarların taleplerini dinleyen Milletvekili adayları, Seçimde AK Parti için destek talep ettiler.

Gayemiz Allah Rızası, Hedefimiz Hizmet

Toplantıda konuşan Milletvekili adayı Ahmet Eşref Fakıbaba, “Allah’ın izniyle seçildiğimizde, Teşkilat başkanımızda burada belediye başkanımızda burada. Biz o zamanda sizinle toplantılar yapacağız. Yaptıklarımızı yaptık, yapmadıklarımızı neden yapmadığımızı gerekçeleriyle birlikte açıklayacağız. Samimi bir şekilde takım çalışması yapıyoruz. Gayemiz Allah rızası, Hedefimiz ise hizmettir. Bunu samimi bir şekilde söylüyorum” dedi.

Kırsal Mahallelerimizin Sorunlarıyla İlgileneceğiz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yusuf Eğilmez, “AK Parti hizmetlerinde bir ölçü var. Hizmetler için rotasını çizer. Seçim öncesi olur sonrası olar hizmetlerini aksatmadan yapar. Bunu yaparken bana oy veren vermeyen ayrımını yapmadan yapıyor. Ama bunun için bir kriter belirleyerek yapıyoruz. Köylerde öncelik nüfus yoğunluğu olan yerlerden başlanıyor. İnşallah önümüzdeki süreçte kırsal mahallelerimizdeki sorunlarla bire bir ilgileneceğiz” dedi.

Köylerimize Hizmet Götürmeye Devam Edeceğiz

Büyükşehir sonrası köylerin kendilerine bağlandıktan sonra sorunlara hemen el attıklarını dile getiren Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, “Birçok köyümüzün acil ihtiyaçları giderdik. Sentetik çim saha, çok amaçlı salonlarımızı yapmaya başladık. Köylerimizin bazılarında temel attık. Bazılarında ihale aşamasındayız. Peyder pey tüm köylerimize hizmetleri götürmeye devam edeceğiz” diyerek köylerde yapılan hizmetleri bilgiler muhtarlarla paylaştı.

AK Partiye Desteğimiz Bize Hizmet Olarak Geri Dönüyor

Adayların kendilerine misafir olmakla şereflendiklerini dile getiren Korukezen Muhtarı ve Karaköprü Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çiftçi; “Yıllardan beri AK Partiye destek veriyoruz. Bu desteğimiz bize hizmet olarak geri geliyoruz. Çok memnunuz. Şu an derneğimizin 45 muhtar üyesi var. 30 kişi geldi gelemeyenler de bizimle beraberler. Bu yıl yağışlar çok fazla olduğu için tarlalarımızda işlerimiz birikti. Onun için birkaç muhtarımız yoğun işlerinden dolayı katılmadılar. Şu an acil bir talebimiz yok. Zaten bizim her türlü talebimiz seçim dışında da karşılanıyor” diye konuştu.

Fıstık Sulama Projesi Hayata Geçirilsin

Yeni dönede bölgemizde bulunan çok sayıda fıstık tarlalarına su verilmesini talep eden Tülmen Mahallesi (Köyü) Muhtarı Bakır Rastgeldi, “ Bu fıstık sulama projesi hayata geçirilirse, yapılacak üretim ile bölge ekonomisi çok gelişir. Bu da bir nevi fabrikadır. Sonuçta üretim yapılıyor” diyerek fıstık sulama projesini talep etti.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı birlikte çekilen fotoğraf karesiyle son buldu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com