Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Filistin İslam’ındır ve İslam kalacaktır

Filistin İslam’ındır ve İslam kalacaktır

Kudüs’de Mescid-i Aksa'ya kanlı postallarıyla giren İsrail'in vahşi cinayetlerine bir yenisini eklediğini belirten Metin Kaplan, Filistin'in İslam'ın olduğunu ve İslam'ın kalacağını vurguladı.

Giriş Tarihi: 2 Aralık 2014 Salı 12:59
Filistin İslam’ındır ve İslam kalacaktır

Kudüs’de Mescid-i Aksa'ya kanlı postallarıyla giren İsrail'in vahşi cinayetlerine bir yenisini eklediğini belirten Metin Kaplan, İsrail’i de ona göz yuman ve yardımda bulunanları da lanetledi.

Açıklamada Cemaleddin Hocaoğlu'nun, "Filistin İslam’ındır ve İslam Kalacaktır!” yazısındaki kararları ise şöyle sıraladı:
"Filistin İslam’ındır. Bu yüzden hiçbir kuruluş, teşkilat veya devletin onun bir karışını dahi satmaya hak ve selahiyyeti yoktur.
İslam toprakları üzerinde bulunan devletler ve kralları, İslam kanunlarıyla değil de, kendi heva, heves ve emperyalist efendilerinin emirlerine göre hareket ettiklerinden müslümanları temsil etme hak ve selahiyyetleri yoktur. Bu yüzden aldıkları kararları tanımıyor ve kabul etmiyoruz.
ABD ve diğer emperyalist güçler kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederek müslümanlar üzerine hükmetmek istediklerinden onların hamiliğini kabul etmiyoruz.
Mızrağın ucu durumunda olan Filistinli kardeşlerimizi İntifada’ya devam etmeye, bu şanlı cihadlarını bırakmamaya çağırıyor, onları her şeyimizle desteklemeye hazır olduğumuzu bildiriyoruz." (İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com