Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Dünya Filistin direnişinin sembol ismi Aksaray'a geliyor

Filistin direnişinin sembol ismi Aksaray'a geliyor

20 yılını Terör rejimi İsrail zindanlarında geçiren Filistinli Âlim Musa Akkari Aksaray'a geliyor.

Giriş Tarihi: 15 Eylül 2014 Pazartesi 07:33
Filistin direnişinin sembol ismi Aksaray'a geliyor

Aksaray izzetli bir misafiri ağırlamaya hazırlanıyor.Peygamber Sevdalıları Platformu üyesi olan Aksaray İlim Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği (AKSA-DER) bir ilke imza atarak Mescidi aksanın yılmaz savunucularından, terör rejimi İsrail’in, Hamas tarafından esir edilen Siyonist askeri Gilat Şalit’e karşı takas edilerek özgürlüğüne kavuşan Alim, Araştırmacı yazar Musa Akkari’ yi Aksaray halkıyla buluşturuyor.

 

Dikkatleri Filistin’de yaşanan Siyonist vahşete çekmek ve Filistin’in mazlum halkıyla ilgili sorumluluklarımızı hatırlamak amacıyla “Filistin tarihi, dünden bu güne Filistin İslami Direnişi ve Terör rejimi İsrail’in anlatılacağı panel, 20.09.2014  Cumartesi günü, Belediye Tiyatro Salonunda akşamı saat 20.30’da başlayacak.

 

Panele, Filistinli Âlim Musa Akkari’ ve Araştırmacı Yazarlar, Hasan Sabaz, Mehmet Zülküf Yel veMehmet Özcan Konuşmacı olarak katılacaklar


Müslümanlarda ki direniş ruhunu canlandırmak, Mazlum ve Mustaz’af halklara olan sorumlulukları hatırlatmak ve Müslüman kardeşlerimizin maruz kaldığı zulmün karşısında bir duruşa sahip olma bilincini verecek olan panele, Aksaray Halkının yoğun ilgisi ve katılımı bekleniyor. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com