Advert
Advert
Advert

Fevzi Özkan uzattı!

Adanaspor'un orta alandaki başarılı ismi Fevzi Özkan, aşkan Akgül ile yaptığı görüşmenin ardından sözleşmesini uzattı.

Fevzi Özkan uzattı!
Fevzi Özkan uzattı!
Adanaspor'un orta alandaki başarılı ismi Şanlıurfalı Fevzi Özkan, bugün Osman yereşen Tesislerinde Başkan Bayram Akgül ile bir araya geldi. Fevzi, Başkan Akgül ile yaptığı görüşmenin ardındansözleşmesini uzattı.

4 yıldır Adanaspor forması giyen ve Turuncu-Beyazlı forma altında şampiyonluk yaşayan Fevzi Özkan'ın, Başkan Bayram Akgül ile yaptığı görüşmede, "Başkanım Adanaspor büyük bir camia. Ben bu takımda şampiyonluk yaşadım, kaptanlık yaptım. Ankara'daki finalleri yaşadık. O büyük ve asil Adanaspor taraftarı Ankara'da sonuna kadar yanımızda oldular. Bu şehir ve taraftar şampiyonluğu hak ediyor. Bir gün bu takımdan gidersem Adanaspor'un şampiyonluğunda pay sahibi olarak gitmek isterim" dediği öğrenildi.

Başkan Bayram Akgül de Fevzi'ye "Sen çık topunu oyna, elinden geleni yap, sözleşme, anlaşma hiçönemli değil. Bu takımı şampiyon yapın, ben senin yolunu da açarım. Ama bu büyük taraftar şampiyonluk istiyor. Taraftarımıza bu sene şampiyonluğu hediye etmeliyiz" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Fevzi de bu konuşmaların ardından anlaşma sağladı ve sözleşmesini uzattı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu