Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem FETÖ'nün Urfa ihanetinde yeni bir boyut!

FETÖ'nün Urfa ihanetinde yeni bir boyut!

Yazarımız Mehmet Guli Aslan'ın gündeme getirdiği Şanlıurfa'daki FETÖ terör örgütünün Ruhban okula açma çalışmaları tartışmalarına Şanlıurfa Kültürel Mirası Koruma derneği başkanı Uğur Beyazgül'de katıldı.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2016 Pazartesi 10:40
FETÖ'nün Urfa ihanetinde yeni bir boyut!

FETÖ'nün ihanet projesi detaylarını belgeleriyle açıklayan Şanlıurfa Kültürel Mirası Koruma derneği başkanı Uğur Beyazgül, FETÖ'nün amacı Tüm dinlerin eşit olduğu hristiyanlık ve yahudiliğin de şuan hak dini olduğu imajı verilmek olduğunu söyledi. 
Beyazgül açıklamasında; "Ermenilerin ve Yahudilerin el ele vererek tüm dünya parlamentolarında çıkardığı kararlar irdelenirse bu projenin güneydoğu ya vurulmak istenen bir ermeni ve yahudi mührü olduğu aşikardır" dedi.

Uğur Beyazgül bu konuda açıklamalarının devam edeceğini de açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMANIN TAM METNİ:

FETÖNÜN İHANET PROJESİNİN DETAYLARI

Şanlıurfa Dinler Ve Kültürler parkı projesi (açıklama1)

1:bu proje şanlıurfa'ya kimlik ve imaj veren.. Balıklıgöl ve Dergah alanının hemen ön kısımında düşünülmektedir. Büyüklük olarak bu alanın 20 katıdır.. Gaye Urfaya kimlik veren bu alanı gölgede bırkmak, yapılacak daha ihtişamlı Sinegog, kilise ve tapınaklarla Urfa'ya yeni bir kimlik kazandırmaktır.

2: mekke ve medineye gitmeden hacıların uğradığı Şanlıurfa imajı silinerek Ermeni.yahudi ve hristiyan kimliğini öne çıkarmaktır..projede ayrıca dünyada ne kadar önemli kilise ve sinegog vara bunların birer maketi mevcuttur.

3:Bu projede yer alan 3 yol,birer tapınakla (tanrıya yükseliş tümülüsü)kesilmektedir. Bu yollara hristiyanlık, yahudilik, müslumalık yolu isimleri verilerek. Tüm dinlerin eşit olduğu hristiyanlık ve yahudiliğin de şuan hak dini olduğu imajı verilmektedir..

4: projede yer alan tapınakla kesilen iki ayrı su kanalı; tahrif edilmiş Tevratta yer alan vaad edilmiş toprakları sınırlayan dicle ve fıratı temsil etmektedir..

5: Ermenilerin ve Yahudilerin el ele vererek tüm dünya parlamentolarında çıkardığı kararlar irdelenirse bu projenin güneydoğu ya vurulmak istenen bir ermeni ve yahudi mührü olduğu aşikardır..

not: bu yazı dizisinde adım adım ihanetin detayını anlatacağım..bu ihanet projesini mecliste çıkarmak isteyen zavallı da gidip allahtan af dileyeceğine face de bana saldırmış.. hakaret etmiş...yazı dizimin sonunda bu zavalının bu projeyi geçirmek için mecliste ne entrikalar çevirdiğini şahitleri ve belgeleriyle açıklayacağım...
www.balikligol.com 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com