Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim FETÖ'dan Sonra PKK'ya şok! 14 Bin kişi açığa alınacak...

FETÖ'dan Sonra PKK'ya şok! 14 Bin kişi açığa alınacak...

Onbinlerce kişi FETÖ Terör örgütüne üye olmakla gözaltına alınıp ihraç edilirken bir şokta PKK'lılara. PKK terör örgütüne mensup olduğu tesbit edilen 14 Bin öğretmen açığa alınacak.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2016 Pazartesi 06:23
FETÖ'dan Sonra PKK'ya şok! 14 Bin kişi açığa alınacak...

BALİKLİGOL.COM-Onbinlerce kişi FETÖ Terör örgütüne üye olmakla gözaltına alınıp ihraç edilirken bir şokta PKK'lılara. PKK terör örgütüne mensup olduğu tesbit edilen 14 Bin öğretmen açığa alınacak.

Başbakan Yıldırım, Diyarbakır'da Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleri ile yemekte bir araya geldi. Yıldırım, "15 Temmuz'dan sonra FETÖ, PKK'ya 'Efendim bu işi halledemedik, bari Cumhurbaşkanına, Başbakana suikast yapın da maliyeti neyse verelim' diyor. Alçaklığın bu kadarını görmedi bu millet" dedi. Yıldırım şöyle devam etti: Bu bölgede görev yapan, terörle bir şekilde iç içe olmuş 14 bin öğretmen olduğu tahmin ediliyor. Milli Eğitim Bakanımız ile konuştuk, tedbir olarak üzerinde şüphe bulunan, gerekli tespitleri yapılan bütün öğretmenler açığa alınacak, yeni ders döneminde bunlara görev verilmeyecek. ..

YORUMLAR
  • yorum2016-09-06 15:35:55sorgulayan

    işit ile bağlantısı olan öğretmenler var mı acaba merak ettim şimdi

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com