Advert
Advert
Advert

Fethullah Gülen'in özel görüntüleri yayınlandı VİDEO

Fethullah Gülen Hocaefendi'nin Sızıntı, Yeni Ümit ve Yağmur dergilerinin mizanpajlarını yaparken çekilen çok özel görüntüleri yayınlandı.

Fethullah Gülen'in özel görüntüleri yayınlandı VİDEO
Fethullah Gülen'in özel görüntüleri yayınlandı VİDEO

 

Herkul.org, Fethullah Gülen'in, Sızıntı, Yeni Ümit ve Yağmur dergilerinin gelecek sayılarının mizanpajlarını yaparken çekilmiş özel görüntülerini yayınladı. Görüntülerde Gülen'in dergilerin içeriğiyle çok yakından ilgilendiği görülüyor.
Hocaefendi'nin yayınlanan görüntüleri ile ilgili 'herkul.org'da şu açıklama yapıldı:


Sevgili Dostlar,
Daha önceki bir nağmemizde de belirttiğimiz üzere:
Muhterem Hocamız, Sızıntı, Yeni Ümit ve Yağmur mecmualarına verdiği değerin bir neticesi olarak senelerdir onların mizanpajından baskısına kadar hemen her aşamasıyla yakından ilgileniyor.
Kendisi müsait olduğunda bizzat başyazı, tasavvufî makaleler ve şiirler yazdığı gibi, yayınlanan her çalışmayı çok değerli buluyor, mutlaka okumaya çalışıyor; şayet değişik sebeplerle okuyamamışsa, hazırlanan özetleri dinliyor.
Ayrıca, seçilen güzel resimler odasına bırakılıyor, Hocamız onlara değerlendirme nesirleri ve nazımları yazıyor.
Sonra hem adlarını zikrettiğimiz dergilerin hem de sayıları her gün artan Hira ve Fountain gibi kardeşlerininyetkilileri Muhterem Hocaefendi’nin duasını almak ve fikirlerinden istifade edebilmek için neşredilebilecek çalışmaların listesini, kapak alternatiflerini ve resim değerlendirmelerini arz ediyorlar.
Bugünkü “nağme”mizde de Muhterem Hocamızın ciddi emek verdiği bu mizanpaj çalışmalarından (iki gün önce kaydettiğimiz) 04:18 dakikalık bir VİDEO paylaşıyoruz.
Dualarınız istirhamıyla…

 

Balıklıgöl Urfa Balıklıgöl Şanlıurfa Balıklıgöl Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber Urfa Haberleri Sanlıurfa Haberleri Sızıntı Yeni Ümit Yağmur Fethullah Gülen'in özel görüntüleri yayınlandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler