Advert
Advert

Fethi Şimşek’le gurur duyuyoruz

Suruçlular Derneği Başkanı Kerem Şeker, Doğa Koleji’nin kurucusu hemşerileri Fethi Şimşek’in eğitimde marka haline gelmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Fethi Şimşek’le gurur duyuyoruz
Fethi Şimşek’le gurur duyuyoruz

Kerem Şeker, Genel Yayın Yönetmenimiz Müslüm Aktürk’ün bir süre önce Fethi Şimşek’le yaptığı röportaja atıfta bulunarak, “Suruç’un kavurucu sıcağında çıkıp tahsili görmek amacıyla geldiği İstanbul’da kim bilir ne mücadeleler verdikten sonra Türkiye’nin en önemli eğitim kurumunu kurmasından elbette gurur duyacağız. Suruç’un bağrından çıkmış, doğal, cana yakın, tüm güzelliklere haiz bu hemşerimizi can-ı gönülden kutluyoruz, yolu her zaman açık olsun” dedi.

En büyük zenginliğin, en büyük hazinenin eğitim olduğuna dikkat çeken Kerem Şeker, “Bu değerli hemşerimiz aynı zamanda gerek Türkiye’de, gerek Ortadoğu’da, gerekse Avrupa’da markalaşan bir kimliğe sahip olmuştur. Derneğimizin yönetim kurulu adına Sayın Fethi Şimşek’in her zaman yanında yer aldığımızı ve ona daha nice başarılar dilediğimizi sizin aracılığınızla kamuoyuna duyurmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Kerem Şeker, Fethi Şimşek’in hayatının bütün gençlere, girişimcilere örnek olmasını istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siyonist Köpek iyice azıttı
Siyonist Köpek iyice azıttı
Urfa'da ByLock operasyonu:  22 kişi tutuklandı-GÖRÜNTÜLÜ
Urfa'da ByLock operasyonu: 22 kişi tutuklandı-GÖRÜNTÜLÜ