Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ferhat Şelli Görevinden Alındı

Ferhat Şelli Görevinden Alındı

Müsteşarlık için başvuruda bulunan Şanlıurfalı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Ferhat Şelli, Müsteşar Yardımcılığından da alındı.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2014 Çarşamba 11:46
Ferhat Şelli Görevinden Alındı

Görev yaptığı süre içerisinde Şanlıurfa’ya büyük katkıları olan Şanlıurfalı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Ferhat Şelli görevinden alınarak, Bakanlık Müşavirliği görevine getirildi.  

Müsteşarlık için başvuruda bulunan ve bunun için sadece Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasını bekleyen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Ferhat Şelli’nin bugün görevinden alındığı öğrenildi.

Gerek GAP İdaresi Başkan Yardımcılığı görevinde gerekse de Müsteşar Yardımcılığı görevinde tarım alanında Şanlıurfa’ya büyük katkıları olan Ferhat Şelli’nin görevden alınması Şanlıurfalıları şoka uğrattı.

Şanlıurfa Milletvekilleri ve sivil toplum kuruluşlarının Şelli’ye sahip çıkmamasından dolayı bu görevden almanın söz konusu olduğu ortaya çıktı.

Urfalılar tepki gösteriyor

Şanlıurfa’nın az sayıdaki bürokratlarından biri olan Dr. Ferhat Şelli’nin görevden alınmasını üzüntüyle karşılayan Urfalılar, milletvekillerine ve STK Başkanlarına çağrıda bulunarak, Şelli’nin daha iyi bir göreve getirilmesini istediler.
Bu arada Ferhat Şelli, Ortadoğu'nun en büyük Eğitim Merkezi konumundaki GAP Tarımsal Eğitim Merkezini Şanlıurfa'ya kazandırmış ve Türkiye’nin en büyük Besi Organize Sanayinin Urfa’da temelinin atılmasını sağlamıştı.
Kaynak: Urfastar.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com