Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Ferhat Şelli FETÖ'dan ihraç edildi

Ferhat Şelli FETÖ'dan ihraç edildi

Bir dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığında müsteşar yardımcısı olan ve 17-25 Aralık FETÖ Terör örgütü operasyonları kapsamında müsteşar yardımcılığından alınan Urfalı bürokrat Ferhat Şelli ihraç edildi.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2016 Pazartesi 16:24
Ferhat Şelli FETÖ'dan ihraç edildi

Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığında müsteşar yardımcısı iken17-25 Aralık FETÖ Terör örgütü operasyonları kapsamında müsteşar yardımcılığından alınan Urfalı bürokrat Ferhat Şelli 15 temmüz darbe girşimi sonrası açığa alınmıştı. Şelli son çıkan Kanun hükmünde kararname ile tamamen ihraç edildi.

15 Temmuz’da bir grup askeri cunta tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından kurumlardaki FETÖ bağlantılı devlet memurlarına yönelik soruşturmalar devam ediyor.

Ferhat Şelli Daha önce açığa alınma ile çıkan haberlere itiraz ederek FETÖ'cü olmadığını iddia etmişti. bakalım ihraç haberinden sonra nasıl bir açıklama yapacak...

 En son Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Bağlı, İlgili Kuruluşlarda 733 kişinin ihraç edildiği açıklandı. 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da Çelik köprülerde çalışmalar bitmek üzere

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com