Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Felih Aytar'dan Kınama

Felih Aytar'dan Kınama

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2010 Çarşamba 11:19
Felih Aytar'dan Kınama

Veysel Polat'ın uğradığı saldırı ile ilgili bir açıklama yapan Milletvekilleri ve Yerel Yönetimleri İzleme Derneği Başkanı Falih Aytar, olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, Olayın siyasi ve teşkilat yapılanması ile alakalı olabileceğini tahmin ediyoruz" dedi.

Basın açıklamasında, siyasetin şiddetle şekillenebilmesinin mümkün olmadığını dile getiren Aytar, "Asıl olan halka hizmet aşkı olmalıdır. Bunda da zorlamanın geri yoktur, olamaz. Biz ilke olarak belirlediğimiz "Temiz Siyaset"in, ancak ve ancak karşılıklı diyalog ve demokratik mücadele ile şekillenebileceğine inanıyoruz. Bu nedenlerle olayı şiddetle kınıyor; hem Gazeteci hem politikacı kimliği ile uğradığı saldırıdan dolayı Sevgili dostumuz Veysel Polat'a, basın ve AK Parti Camiasına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz" ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com