Advert
Advert
Advert

FB-TS yöneticileri sıra gecesinde

FB-TS yöneticileri sıra gecesinde
FB-TS yöneticileri sıra gecesinde

kulüp yöneticileri ile Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri Kurtuluş Müzesinde verilen dostluk yemeğinde bir araya geldi.

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan tarafından karşılanan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, öncelikle; Şanlıurfa'nın kurtuluş mücadelesini veren on ikilerin, kentin düşman işgalinden kurtuluşu sırasında kullandıkları eserlerin sergilendiği müzeyi gezdi.

Kurtuluş müzesi ile ilgili bilgi veren Vali Nuri Okutan, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener ve yöneticilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin Kurtuluş Müzesi'ne gelmesiyle birlikte müzenin bahçesindeki yemeğe geçildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Sivaspor Kulüp Başkanı Mecnun Odyakmaz, Trabzon Valisi Recep Kızılcık ile Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan ve Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba final maçı öncesi aynı masada bir araya geldi.  

Her iki kulübün ve federasyonun temsilcilerinin bir araya geldiği yemek geleneksel Şanlıurfa sıra gecesiyle son buldu.

Bu arada yemeğe, Gaziantep Spor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Diyarbakırspor Kulübü'nden yetkililer ile yerel ve ulusal basın temsilcileri de katıldı.

Her iki takımın kulüp başkanları maç öncesinde dostluk mesajları verirken iyi oynayan takımın kupası kazanması temennisinde bulundu.

    Yöresel yemeklerin, urfa kebabının ve çiğköfte ikramının da yapıldığı yemekte Şanlıurfa Belediyesi Sıra Gecesi Topluluğu yöresel türküler seslendirdi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!