Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Fazıl Say'dan Sertab Erener'e hakaret

Fazıl Say'dan Sertab Erener'e hakaret

Giriş Tarihi: 24 Ağustos 2011 Çarşamba 10:06
Fazıl Say'dan Sertab Erener'e hakaret

Fazıl Say'dan Sertab Erener'e hakaret

Erdoğan ile Somali'ye giden Sertap Erener için ünlü sanatçı Fazıl Say'dan şoke eden yorum geldi. CHP'nin Somali'ye davet ettiği Fazıl Say, bu daveti neden reddettiğini de açıkladı.

Ünlü piyanist Fazıl Say bu açıklamaları ile yine çok konuşulacak. Bu kez gündem Somali ve partizanlık...   "ÜNLÜ" İLE "SANATÇI" FARKINI BİLMEYEN İKTİDAR   Gazeteciler.com'un haberine göre, Başbakan Erdoğan'ın Somali gezisine davet edilmeyen Fazıl Say, bu konuda şunları söyledi:   "Sanatçı" kişi ile "ünlü" kişi arasındaki ayrımı bilemeyen bir iktidar olması ne acı. Ne kötü bir örnek. Onlar bu ayrımı anlayana kadar gerçek sanatçılar onlara asla yanaşmayacaktır. Soruyorlar, hayır, başbakan beni davet etmedi heyete, CHP davet etti onu da ben reddettim."   CHP İLE SOMALİ'YE GİTMEK PARTİZANLIK OLUR   CHP'den gelen Somali davetini reddetme sebebini de şöyle duyurdu Fazıl Say:   "Çünkü arkadaş, mesele Somali'de yardım etmekse, gider kendin edersin. Vicdan der bunu. Partizan rant değil.   Somali'de yardım için CHP ile birlikte gitmek fikrini reddetmem CHP'lileri ve bu fikri ortaya atan arabulucu dostumuzu üzmüş. Kusura bakmasın; O yardımı ,ben kendi vicdanımla yapmak isterim. Seçimlerde CHP'ye dışarıdan kendi çapımda verdiğim internet desteğinin sebebi ise ülkemizdeki aşırı muhafazakarlaşmadan duyduğum tedirginlik idi. Bu siyasi bir konu değildir. Bu yaşamsal bir konudur.."   SERTAP'TA O BEYNİN BİNDE BİRİ OLSA...   Fazıl Say'ın CHP'yi reddetmesi kadar Başbakan ile Somali'ye giden Sertap Erener hakkında söyledikleri de çok konuşulacak. Şu sözler iki sanatçının arasını açacak kadar sert:   "Amy Winehouse'a tavsiye ettiği beynin binde biri Sertab'ta olsaydı, Somali'de yardımı, Partizan rant olarak değil vicdan dedi diye yapardı! Bazıları bedenen ölür, bazıları ruhen."
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com