Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık FATURALANDIRMA VE SAĞLIK UYGULAMALARI EĞİTİMİ

FATURALANDIRMA VE SAĞLIK UYGULAMALARI EĞİTİMİ

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi çalışanlarına yönelik “Faturalandırma ve Sağlık Uygulamaları Tebliği” Eğitimi verildi.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2015 Cumartesi 13:02
FATURALANDIRMA VE SAĞLIK UYGULAMALARI EĞİTİMİ


Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimliği tarafından organize edilen 5-6 Aralık tarihlerinde Yenişehir Yerleşkesi Tıp Fakültesi morfoloji salonunda yapılan eğitime, hastane Başhekim yardımcısı Prof.Dr. Recep Demirbağ, Hastane Başmüdürü Abdullah Göçmez, müdürler, kalite birimi, Teşhis İlişkili Guruplar birimi, servis sorumlu hemşireleri, faturalandırma birimi, satınalma, tıbbi kayıt sekreterleri ve ilgili birimlerden sorumlular katıldılar.


Osmanbey Kampüs hastanesine taşınılmadan önce hasta hizmet kayıtlarını kontrol altına almak, tıbbi sekreterlere ve faturalandırma birimi çalışanlarına mevzuatlara uygun kayıt işlemleri yapabilmek, Genel Sağlık Sigortası Mevzuatı, Sosyal Güvenlik Uygulamaları, Sağlık Uygulama Tebliği, Faturalandırma ve MEDULA Sistemi, Kamu Sağlık Hizmetleri Satış Tarifesi ve faaliyet alanları ile ilgili diğer konularda bilgi verilmesi amacıyla amacıyla düzenlenen eğitimi, medikal muhasebe grup direktörleri Serdal Serin ve Zehra Keskin sundu.

YORUMLAR
  • yorum2015-12-05 21:01:45A.E

    Çok güzel bir eğitimdi. Başta Güzel anlatımıyla medikal muhasebe grup direktörleri Serdal Serin ve Zehra Keskin e teşekkür ederim. Hastane yönetimine de ayriyeten teşekkürlerimi sunarım. Sağolun.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da vicdansızlığın böylesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com