Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Fatma Şahin Urfa'daki Müzeye Hayran Kaldı

Fatma Şahin Urfa'daki Müzeye Hayran Kaldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Bölge belediye başkanları toplantısında Şanlıurfa'ya gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Şanlıurfa Arkeoloji Müzesini gezdi. Şahin, Arkeoloji müzesi ile ilgili "Muhteşem bir yapı" dedi.

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2016 Çarşamba 09:24
Fatma Şahin Urfa'daki Müzeye Hayran Kaldı

Dün Şanlıurfa'da  Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde yapılan  Bölge Belediye Başkanları toplantısına Başta Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin olmak üzere Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara ve Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev KUTLU katıldılar.

Toplantıya Katılan başkanları ev sahibi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı Nihat Çifçi ile beraber Şanlıurfa'nın tarihi  yerlerini gezdiler. Şanlıurfa kent ve mozaik müzeleri ve Göbeklitepeyi gezen başkanları tarihi yerlere olan hayranlıklarını gizleyemediler. 

 Şanlıurfa Mozaik Müzesi ziyaret eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, hayranlığını gizlemeyerek; Şanlıurfa'daki Bölge Belediye Başkanları toplantısı sonrasında ziyaret ettiğimiz Urfa Arkeoloji Müzesi muhteşem" dedi.

Toplantıya ev sahipliği yapan Nihat Çiftçi ize; Gaziantep, Kahramanaraş, Kilis, Adıyaman Belediye Başkanlarımızın katılımıyla Bölge Belediye Başkanları toplantısına ev sahipliği yaptık.Bölge Belediye Başkan'larımızla kent ve mozaik müzelerinde tarihi zenginliğimizi inceleme fırsatı bulduk.  Bölge Belediye Başkanlarımızla Birlikte Tarihin Sıfır Noktası olan Göbeklitepeyi inceledik" diye konuştu.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com