Advert
Advert
Advert

Fatma Nur'un katili ile ilgili şoke eden gerçek

Bahçelievler'de tecavüz ettiği üniversite öğrencisi genç kızı hunharca öldüren Cem Karaçay, olaydan birkaç gün önce arkadaşlarından borç almış.

Fatma Nur'un katili ile ilgili şoke eden gerçek
Fatma Nur'un katili ile ilgili şoke eden gerçek

Türkiye’yi sarsan Bahçelievler cinayetinin zanlısı evli ve bir çocuk babası Cem Karaçay’ın arkadaşları şokta. Karaçay, olay öncesi arkadaşlarından borç almış...

Geçtiğimiz hafta Bahçelievler’de üniversite öğrencisi Fatima Nur Çelik’e tecavüz ettikten sonra öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan zanlı Cem Karaçay’ın etrafında oldukça sakin biri olarak tanındığı ve kimseye zarar verecek tipte biri olmadığı iddia edildi.

2. CEM OLAYI

Cem Karaçay’ın vahşice işlediği bu cinayet akıllara Cem Garipoğlu’nun işlediği cinayeti getirdi. Cem Garipoğlu, lise öğrencisi Münevver Karabulut’u 3 Mart 2009 tarihindeboğazını testereyle keserek öldürmüştü. Katil zanlısı Cem Gariboğlu cinayetten 197 gün sonra teslim olmuştu. Yargılama süreci 18 Kasım 2011 tarihinde kararın verilmesiyle sona ermiş ve Garipoğlu 24 yıl hapse mahkum edilmişti.

2 YAŞINDA ÇOCUĞU VAR

Karaçay’ın evli ve 2 yaşında çocuğu olduğunu söyleyen arkadaşları olanlara inanamadıklarını ifade ettiler.

EŞİNİ KAÇIRARAK EVLENDİ

Fatma Nur’u hunharca öldüren Cem Karaçay’ın eşini de kaçırarak evlendiği öğrenildi. Kendisinden büyük birini zorla kaçırarak evlenen Karaçay’ın 2 yaşında bir oğlunun olduğu ifade edildi.

ARKADAŞLARINDAN BORÇ ALMIŞ

Fatma Nur’un tecavüz ve katil zanlısı Cem Karaçay’ın olaydan önce yakın arkadaşlarını arayarak borç para aldığı anlaşıldı. Yakın bir arkadaşına kaza yaptığını ve borç paraya ihtiyacını olduğunu söyleyen Karaçay, arkadaşından bin lira almış almış.

ARKADAŞLARI ŞOK OLDU

Yeni Bosna’da oturan Karaçay’ın arkadaşları ise olay karşısında şoke olduklarını belirttiler. Cem Karaçay’ın böyle bir şey yapmasına anlam veremediklerini söyleyen arkadaşları olayı duyduklarında inanamadıklarını ve 2 yaşındaki çocuğuna çok üzüldüklerini ifade ettiler.

‘PİŞMANIM’ DEMİŞTİ

Fatma Nur’un evine girerken kameralar tarafından kaydedilen Cem Karaçay tutuklanarak cezaevine konmuştu. Karaçay, gözaltına alındığında suçunu itiraf ederek pişman olduğunu söylemişti.

Kaynak: Haberkıta.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu