Advert
Advert
Advert

Fatih Tekke krizinin ardında O çıktı!

Fatih Tekke krizinin ardında O çıktı!
Fatih Tekke krizinin ardında O çıktı!

Kartalda Teknik Direktör Bernd Schusterin yardımcılarından kondisyoner Carlos Cascallanas ile kulüp doktorları arasında yaşanan Fatih Tekke krizinin perde arkasında, fizyoterapist Leonun olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde doktor Devrim Urguna, “Fatih Tekke neden hâlâ iyileşemedi” diye bağıran Cascallanasın bu tutumu Ümraniyede buz gibi bir hava estirirken, yönetimin de yaşananlara el attığı bildirildi.

Schuster sezon başında sakatlığı düzelen oyuncuların doğrudan takım antrenmanlarına katılmalarını yasaklayarak, bir süre fizyoterapist Leo ile çalışmaları konusunda talimat vermişti.

Beşiktaşa imza attığında küçük bir sakatlığı bulunan Fatih Tekkeyi iyileştiren kulüp doktorları, Schusterin belirlediği prosedür çerçevesinde golcü futbolcuyu Leoya teslim etti.

Arjantinli fizyoterapistin aşırı yükleme yapması nedeniyle sakatlığı yeniden nükseden Fatih Tekkenin tekrar tedavi altına alındığı kaydedildi.

Manisaspor maçında sahalara dönmesi planlanan Tekkenin iyileşememesi nedeniyle Carlos Cascallanas tarafından eleştirilen kulüp doktorlarının ise bu duruma üzüldükleri öğrenildi.

Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, bu gelişmelerin ardından duruma el koydu. Adalının yapacağı araştırma sonunda kimin haklı olduğunu belirleyerek krizi bitireceği vurgulandı.

Fatih Tekkenin yanı sıra sezonun ilk haftalarında sakatlığı geçen Rüştü Reçberin de aşırı yükleme nedeniyle ağrıları artmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa yıldırım     2015-09-04 Cahil Ve Dünyadan Bihaber Kimselerin,Okuması lazım gelir.sadece bu Metni okuyacak olsa,Ve Sonucunda algılasa,Sonuç alınmıştır.huzur ve barış olmuştur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!