Advert
Advert
Advert

Faruk Koyuncu'dan mesaj ve teşekkür

Faruk Koyuncu'dan mesaj ve teşekkür
Faruk Koyuncu'dan mesaj ve teşekkür

 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Koyuncu, Adaylarla ilgili bir açıklama yaptı. 12 Kişilik listede yer alamayan Koyuncu, yaptığı yazılı açıklama şöyle konuştu;

11 Nisan itibariyle Şanlıurfamızı T.B.M.M. de temsil etmeye aday 12 değerli AK Parti milletvekili adayımızın ismi Sayın Başbakanımız Recep Tayyib Erdoğan tarafından belirlenmiş bulunuyor. 

Sayın Yahya Akman’a,  Sayın Abdülkadir Emin Önen’e,  Sayın Faruk Çelik’e, Sayın Seyit Eyyüüpoğlu’na, Sayın Mehmet Kasım Gülpınar’a, Sayın Mehmet Akyürek’e, Sayın Zeynep Karahan Uslu’ya, Sayın Halil Özcan’a, Sayın Mahmut Kaçar’a, Sayın Abdülkerim Gök’e, Sayın Bekir Eren’e, Sayın Zeynep Müjde Sakar’a hayırlı olsun, başarılar diliyorum.

    Ülkemize, Urfamıza, Urfalılara hayırlı uğurlu olsun.

Temsil meselesi bir bayrak yarışıdır. Bugüne kadar hizmet etmiş ve bayrağı devretmiş bulunan sayın siyasetçilerimize de teşekkür ediyoruz.

AK Partinin değerli teşkilat mensupları, aday adayları ve değerli Şanlıurfa halkı listeyi gördüklerinde en az bizim kadar şaşırmışlardır. Ve hatta listedeki değerli adaylar dahi şaşkınlıkla tekrar tekrar bakmışlardır. Herkesin şaşkınlığının kendisince farklı sebepleri vardır. Bu şaşkınlık süreci bittiğinde bize göre tek vücut olup ak partimiz için, memleketimiz için, Recep Tayyib Erdoğan için, yarınlarımız için, Urfamız için çalışmaya başlamalıyız. Kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakıp 12 de 12 yapmak adına mücadele etmeliyiz.

    Değerli adaylarımızın omuzlarında artık büyük bir sorumluluk yükü vardır. Halkımıza, ülkemize, şehrimize yakışır bir tutum sergileyeceklerine, sayın Recep Tayyib Erdoğan’ın yükünü hafifleteceklerine, kardeşkanının hergün döküldüğü Kürt meselesinde çözüm sürecine katkı sağlayacaklarına, tam demokratik ve insanı merkeze alan yeni bir anayasa için canla başla çalışacaklarına, Şanlıurfamızın sorunlarını çözmek için gece gündüz demeden mücadele edeceklerine canı gönülden inanıyoruz. bizde bu mücadelelerinde hep yanlarında olacağız. Gereken desteği sonuna kadar vereceğiz.

    Ve şuna inanıyoruz ki; eski siyasi tutum ve alışkanlıklardan vazgeçip, yeni ve büyük Şanlıurfa için yeni bir siyasi anlayışla, hizmeti ve sorumluluğu önceliğe alan farklı bir siyasi düşünce biçimiyle yola devam edeceğiz. Hedefimiz Şanlıurfa’yı güneydoğunun en önemli şehri, Türkiye’nin parlayan yıldızı, dünyanın inanç merkezi haline getirebilmek olacaktır. Eğitim, sağlık ve işsizlik problemlerinin en aza inmiş olduğu bir Şanlıurfa hedefini yakalayabilmek için çalışacağız.

    Aday adaylığımız süresince bizden desteklerini esirgemeyen arkadaşlarımıza, dostlarımıza, aile fertlerimize, teşkilat mensuplarımıza, değerli Urfa halkına ve her şeye rağmen nezaketi elden bırakmayan çok değerli aday adayı arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Allah hepsinden razı olsun.

    Pazara kadar değil, ülkemize, şehrimize, halkımıza ve hakka hizmet ettiği müddetçe mezara kadar ak parti.

    Bizimki sözde değil özde neferliktir. Aday adayı üniformamızı çıkarıp, nefer formamızı giyip sahaya çıkacağız. en kısa zamanda seçim çalışmalarına katkı vermek için Urfada olacağız” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı