Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Faruk Çelik Yılın Bakanı seçildi

Faruk Çelik Yılın Bakanı seçildi

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’i, “2012 Yılının En İyi Bakanı” seçti.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2013 Salı 14:21
Faruk Çelik Yılın Bakanı seçildi

Ankara Şanlıurfalılar Derneği (ŞANDER) Başkanı Mahmut Nimetoğlu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Ankara’da yaşayan hemşehrileri ve dernek üyelerinin teklifi üzerine Ankara Şanlıurfalılar Derneği Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu istişareler sonucunda 2012 yılının en iyi bakanı, valisi, belediye başkanı ve bürokratını seçtiklerini söyledi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in, “2012 Yılı’nın En İyi Bakanı” seçildiğini belirten Nimetoğlu, diğer seçilen isimleri ve gerekçeleri açıklarken şunları söyledi:

“Sayın Çelik, Şanlıurfa Milletvekili seçildiği günden bugüne kadar pozitif enerjisi, hoş sohbetleri, içten ve samimi tavırlarıyla, İlimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ‘2012 Yılının En İyi Bakanı’ seçilmiştir.

İlimize Vali olarak atandığı günden beri sanki bizlerden biri gibi kendini gören hizmet aşkıyla dolu, genç, dinamik ve sevecen tavırlarıyla Şanlıurfalıların sempatisini kazanan “Şanlıurfa Valisi Sayın Celalettin Güvenç, 2012 Yılının En iyi Valisi” ödülüne layık görülmüştür.

Şanlıurfamıza Belediye Başkanı seçildiğinden bugüne kadar Şanlıurfa’yı bir marka şehir yapan, İlimizi Türkiye ve Dünya’ya tanıtan, insan psikolojisinden iyi anlayan içi dışı bir, yaptıklarının, yapacaklarının teminatı olan bir Şanlıurfa sevdalısı Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, ‘2012 Yılının En İyi Belediye Başkanı’ seçilmiştir.

Kendisine tevdi edilen çeşitli kademelerdeki bütün görevleri bu güne kadar layıkıyla yürüten ve Başkent Ankara’da her konuda işi düşen düşmeyen Şanlıurfalılara kapısını açan, gençliği, çalışkanlığı, enerjisi, bilgisi ve görgüsüyle Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Ferhat Şelli, ‘2012 Yılının En İyi Bürokratı’ seçilmiştir.

İlimize her kademede hizmet veren tüm çalışanlarımıza Ankara Şanlıurfalılar Derneği olarak kendilerine teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her zaman iyi ve kötü günlerinde yanlarında olacağımızı belirtiriz. Medeniyetin temelinin atıldığı Peygamberler Şehri Şanlıurfamıza her kademede hizmet veren seçilmiş, atanmış, memur ve işçi tüm çalışanlara Ankara Şanlıurfalılar Derneği olarak şükranlarımızı sunarız.

Ödüllerin 28 Şubat tarihinde Ankara’da verileceği öğrenildi.

Reşat Kuşçuoğlu / Ankara / www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com