Advert
Advert
Advert

Faruk Çelik, için havaalanında aday adayı izdihamı yaşandı VİDEO

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Milletvekilleri ile birlikte seçim bölgesi olan Şanlıurfa’ya geldi.

Faruk Çelik, için havaalanında aday adayı izdihamı yaşandı VİDEO
Faruk Çelik, için havaalanında aday adayı izdihamı yaşandı VİDEO

GAP Havaalanında bekleyen onlarca aday adayı VIP salonunda izdiham yarattı. VIP salonuna sığmayan çok sayıda aday adayı çıkışta beklerken salonda Bakan ile tokalaşmak isteyen aday adayları arasında kısa sürelik izdiham yaşandı. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ak Partiden Şanlıurfa Büyükşehir ve 13 ilçe Belediye Başkan aday adayı olan isimlerle bire bir görüşmek üzere Şanlıurfa’ya geldi. Yaklaşan 2014 yerel seçimleri öncesi Şanlıurfa kamuoyu tarafından en çok merak edilen ve Ak Partiden kimin Belediye Başkan adayı olacağı sorularına cevap aranıyor.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından bizzat görevlendirilen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, Mehmet Akyürek, Emin Önen,Zeynep Karahan,Halil Özcan, ile birlikte Şanlıurfa’ya geldiler. Şanlıurfa Havaalanında Vali Celalettin Güvenç, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, İl Jandarma Alay komutanı Albay Selman Kömürcü, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu,İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, Haliliye ilçe teşkilat başkanı Halil Kızılelma ve çok sayıda Belediye Başkan aday adayları tarafından karşılanan Bakan Çelik, basına kapalı bir toplantıya geçti. İlk olarak Harran Akçakale, ve Suruç ilçe aday adayları , kanaat önderleri ve STK temsilcileri ile Polis evinde bizzat görüşecek olan Bakan Çelik, Pazar gününe kadar diğer aday adayları ve STK temsilcileri ile bizzat görüşlerini alacak.

 

Ak Partinin Şanlıurfa Büyükşehir ve tüm ilçelerde seçimi kazanması için güçlü adaylar ile yola devam edeceğini ifade eden Bakan Çelik’ Biz AkPartinin kadroları olarak 2014 yerel seçimlerini önemsiyoruz. Biz kimseyi kayırmadan tüm seçenekleri değerlendirerek adaylarımızın tespiti için Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a rapor hazırlayacağız’dedi. Öte yandan Ankara uçağıyla Şanlıurfa'ya gelenler arasında Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Fethi Şimşek karşılayanlar arasındaydı


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır