Advert
Advert
Advert

Faruk Akbaş'tan bayram mesajı

Şanlıurfa Sivil Toplum İzleme Platformu Başkanı ve Şanlıurfa Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği (ŞASEMKOM) Başkanı Faruk Akbaş Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda; tüm İslam aleminin bayramını kutlayarak Kurban Bayramının tüm insanlığın yaralarının sarılmasına vesile olması temennisinde bulundu.

Faruk Akbaş'tan bayram mesajı
Faruk Akbaş'tan bayram mesajı admin

Başkan Akbaş, bu günde kesilecek olan kurbanın Allah için maddi fedakarlık yaparak, Allah'a yaklaşmak gayesini taşıyan ve Allah'a teslimiyetin doruğunda gerçekleşen bir ibadet olduğunu ifade etti.

Bu Ramazan ayında özelikle Şanlıurfa'nın fakir semtlerinde yaptığı yardım çalışmalarında çok duygusal sahnelerle karşılaştığını anımsatan Akbaş: "İnsanımıza yardım yapılması önemlidir. Meydanlarda gösterişli olmayan, ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmak Ramazan'ı daha anlamlı kılıyor. Şanlıurfa Sebze ve Meyve Hali’nde bu bayram 3 gün tatil kararı aldık. İçinden geçtiğimiz zor ve sıkıntılı sürecin bu bayramla sonlanmasını Allahtan diliyorum. Bu bayramın bölgemizdeki ve tüm islam alemindeki zülmlerine sona ermesine vesile olmasını Allahtan niyaz ediyorum. Başta esnaf üyelerimiz, STK İzleme platformu üyeleri olmak üzere tüm müslümanlara hayırlı ve huzurlu bayramlar diliyorum" dedi.

www.balikligol.com 

faruk akbaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti