Advert
Advert
Advert

Faruk Akbaş tepki gösterdi

ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş, ihtiyaç sahipleri aileleri tespit ederek sosyal medya üzerinden paylaştıktan sonra gelen eleştirilere tepki gösterdi.

Faruk Akbaş tepki gösterdi
Faruk Akbaş tepki gösterdi adminİhtiyaç sahibi aileleri sosyal medyada paylaşarak yardım eli uzatılmasını isteyen ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş, kendisine yöneltilen eleştirilere tepki gösterdi. Akbaş boğazı delinen yaşlı bir hastayı sosyal medyada paylaşarak, o hastanın ihtiyaç duyduğu 2 bin liralık cihazın sosyal medya paylaşımları sayesinde olduğunu söyledi.
Faruk Akbaş’ın sosyal medya paylaşımı şöyle:
“Ne olur çalışmalarımızın mahiyetini, amacını, sonucunu bilmeden bizi eleştirmeyin.. Gelin sahada bizi, yaptıklarımızı görün, yanlışımız varsa bizi yerden yere vurun.. Ama sizin bilmeden yaptığınız yanlış eleştiriler yüzünden, bizim geri durmamız birçok hayıra engel oluyor. Bunun vebali de sizin boynunuza yükleniyor..
Hayırlar sosyal medyada paylaşılmaz, gizli yapılmalıdır, diye gelen eleştirilerden dolayı, son 15 gündür sadece kendi imkanlarımızla bir şeyler yapmaya çalıştık. Lakin cılız kaldık..
Dün, boğazı delik mehmet amcayı yazdık, bu sabah yanıma gelen hayırsever bir esnafım ‘Başkanım Memet Amcanın cihazı bana ait. Ayrıca tespit edeceğin iki fakir aileye de maddi yardım yapmak istiyorum’ deyince Allahtan hem sizin, hemde kendim için af diledim.
Bizim paylaşımlarımız, sizi haberdar etmek, hayırlarınıza vesile olmak amaçlıdır. Lütfen destek olun. Bu proje, sadece bir yardım paketi projesi değil, insanlara nefes aldırma projesidir. Hem de aracısız.” (RUHAAJANS)

ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş ihtiyaç sahipleri aileleri tespit ederek sosyal medya üzerinden paylaştıktan sonra gelen eleştirilere tepki gösterdi. ŞASEMKOM Başkanı ŞASEMKOM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu