Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Fakıbaba'nın yaptığını Güvenç'e mal ettiler

Fakıbaba'nın yaptığını Güvenç'e mal ettiler

Şanlıurfa Sembol Gazetesi Eski Başkan Fakıbaba zamanında yapılan bir çalışmayı yeni yapılmış gibi kamuoyuna sunması yeni yönetim tarafından tepkiyle karşılandı.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2014 Salı 18:20
Fakıbaba'nın yaptığını Güvenç'e mal ettiler

Eski mezarları kayıt altına alınması için yapılan bir çalışma olduğunu söyleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi; "Belediyemiz Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından numaralandırma çalışması yapılan eski mezarların temizlenmesi için çalışmalar başlamıştı" dedildi.

İşte o açıklamanın tam metni; Şanlıurfa Sembol Gazetesinin bugünkü nüshasında “Ölüye Bile Saygı Kalmadı” başlıklı haber yayınlanmıştır. Haberde bahsi geçen numaralandırma çalışması Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından Bediüzzaman Aile Mezarlığında 2 yıl önce Şanlıurfa Belediyesi tarafından yaptırılmıştır.

Eski mezarların kayıt altına alınması amacıyla yapılan bu çalışma sadece 150 mezarlıkta çalışma gerçekleştirilmiş, geriye kalan mezarlarda herhangi bir çalışma yapılmamıştır. Öte yandan haberin ardından Belediyemiz Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından numaralandırma çalışması yapılan eski mezarların temizlenmesi için çalışmalar başlamıştır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Türkiye 4 Bin askerle hedefe kilitlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com