Advert
Advert
Advert

Fakıbaba'nın Tatlıses ilgisi

Fakıbaba'nın Tatlıses ilgisi
Fakıbaba'nın Tatlıses ilgisi

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in silahlı saldırıya uğradığı günden itibaren sağlık durumu ile yakından ilgilenen Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, dün gece Tatlıses’i arayarak sağlık durumunu sordu.

 

Kimi zaman yakınlarından kimi zamanda bire bir Tatlıses’i telefonla arayarak sağlık durumu ile bilgiler almaya çalışan Başkan Fakıbaba, silahlı saldırıya uğradıktan sonra yattığı hastaneye kadar giderek Urfalı ünlü sanatçı Tatlıses ile yakından ilgilenmişti.

 

ÜLKESİNİ ÇOK ÖZLEMİŞ

Dün gece de Almanya’da tedavi gören Tatlılses’i telefonla arayarak sağlık durumunu soran Fakıbaba, Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

 

Yaptığı telefon görüşmesinde Tatlıses’in birkaç gün önce kafatasında yapılan ameliyatın da çok başarılı geçtiğini öğrendiğini aktaran Başkan Fakıbaba “Telefonla görüşmemizde sağlık durumunun çok iyi olduğunu öğrendim. Ses tonu çok iyiydi. Bana Urfa’yı, Urfalı hemşerilerini ve ülkesini çok özlediğini anlattı. Tatlılıses’in sağlık durumunda önemli gelişmelerin olması beni çok sevindirdi. Öyle sanıyorum Urfalıların ve onu seven bütün insanların duası kabul olmuştur. Çünkü biz silahlı saldırıya uğradıktan ve yoğun bakıma alındıktan sonra bütün Urfalı hemşerilerimizi Tatlıses’e dua etmelerini istemiştik. Allaha çok şükür şuan sağlık durumu tahminlerin de üstünde olması biz hemşerilerini mutlu etmiştir.”dedi

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı