Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Fakıbaba'nın çalışmaları beğeni topluyor

Fakıbaba'nın çalışmaları beğeni topluyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref FAKIBABA On yıl SSK Hastanesi Baştabipliği ve on yıl Belediye Başkanlığı sürecinde yaptığı hizmetlerle Urfalıların gönlünde taht kurdu.

Giriş Tarihi: 11 Haziran 2016 Cumartesi 13:27
Fakıbaba'nın çalışmaları beğeni topluyor


Bu nedenle halk tarafından Hastanede Fakirbabası, belediyede ise Efsane Başkan lakabı takıldı . Yediden yetmişe halkın gönlünde taht kuran Fakıbaba gittiği her yerde halk tarafından büyük sevgi ile karşılanıyor ve saygı duyuluyor.

Fakıbaba Meclis çalışmalarının yanısıra her fırsatta Urfa'ya gelerek halkın sorunlarını dinleyip, ilgili mercilere iletiyor. Fakıbabanın bu tavrı halk arasında büyük beğeni topluyor. Her fırsatta Urfa'ya gelen Fakıbaba Bürokrasi, STK lar ve halkla hep iç içe olmaktan zevk aldığını, halkın sorunlarıyla ilgilenmenin kendisini mutlu ettiğini ifade etti.

Dün Urfa'ya gelen Fakıbaba sabahın erken saatlerinde bürokrat ziyareti, hasta ziyareti, taziyeler, stk ziyareti, teşkilat toplantısı ve esnaf gezileriyle gecenin geç saatlerine kadar durmadan çalıştı. Sorununuz çözülmese de Fakıbabanın ilgilenmesi ve bize değer vermesi bizi memnun ediyor diyen vatandaşlar teşekkürlerini dile getirdiler.
Fakıbaba günün finalini sahur saatinde mikro kredi üyesi olarak ile başlayan Gülhanım şark odaları üretim ve satış mağazasını ziyaret yaptı.
Haber: İbrahim Akbaş/ www.balikligol.com

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com