Advert
Advert
Advert

Fakıbaba'dan Ulaşım Komisyonu Onuruna Yemek

Fakıbaba'dan Ulaşım Komisyonu Onuruna Yemek
Fakıbaba'dan Ulaşım Komisyonu Onuruna Yemek

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Ulaşım Komisyonu onuruna bir yemek verdi.

      Belediye Başkanı Fakıbaba’nın El Ruha Oteli’nde verdiği akşam yemeğinde bir araya gelen Ulaşım Komisyonu Üyeleri, “Ortak Havuz Çalışma Şartları” üzerine fikir alışverişinde bulundu.

     Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, Ahmet Al, 6 ayrı kooperatif başkanı ile STK ve basın temsilcilerinin katıldığı yemekte bir konuşma yapan Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, ortak havuzun oluşturulmasında emeği geçen herkese minnettarlık duyduğunu kaydetti.

    Şanlıurfa’da toplu taşımada büyük değişimlere gittiklerini, Ulaşım Mastır Planı doğrultusunda yeni güzergâhlar belirlediklerini hatırlatan Belediye Başkanı Fakıbaba, bu süreçte yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen “Ortak Havuz” etrafında buluşmalarının oldukça sevindirici olduğunu söyledi.

   Halk otobüsü kooperatif başkanlarıyla Şanlıurfa Belediyesi arasında köprü görevini yürüterek, yaşanan problemlerin daha hızlı bir şekilde ortadan kaldırılması konusunda büyük emekler sarf eden yerel basın çalışanlarına ve özellikle Güneydoğu Medya Grubu Program Sunucusu Ekrem Demirbilek’e teşekkür eden Başkan Fakıbaba, süreçte emeği geçen herkesi teker teker kutladığını söyledi.

   Yemeğe katılan kooperatif başkanları ve üyeleri yemeğin ardından STK temsilcileri ve basın mensuplarıyla topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKK ADALET     2014-10-19 İRAN SIRA KENDİSİNE GELMESİ MESELESİ DEĞİL ORTADOĞU İSLAM HALKLARI HEP BİRLİKTE YOK EDİLME SIRASINA GİRECEKLERİ VE BUNUN BAŞLANGICI SURİYE OLDUĞUNDAN KARŞIDIR..SIRA İRANA GELECEWKTE TÜRKİYEYE GELMEYECEK Mİ SİZCE....İRAN DÜN DE BUGÜN DE HAKLI ÇIKTI....AMERİKAYA MÜTTEFİKLİK YAPANLARIN İSLAM HALKALRINI KORUMADIKLARI ORTAYA ÇIKTI....BU GERÇEĞİ KİMSE YADSIYAMAZ ŞU 4 YIL HERŞEYİ BELLİ ETTİ..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir