Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Fakıbaba'dan Temizlik Personellerine Gömlek

Fakıbaba'dan Temizlik Personellerine Gömlek

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2011 Perşembe 16:08
Fakıbaba'dan Temizlik Personellerine Gömlek

Göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdiği mahalle gezilerinden asla taviz vermeyen Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, olumsuz hava koşullarına rağmen gezilerini aksatmadan sürdürüyor.

      Bugüne kadar haftada 2 kez gerçekleştirilen rutin mahalle gezilerini 3 Ocak 2011 tarihinden itibaren 5’e çıkaran Belediye Başkanı Fakıbaba, her sabah saat 7’den itibaren kentin muhtelif semtlerine düzenlenen gezilerde belediyecilik hizmetlerini yerinde inceliyor ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunuyor.

    Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günlerini belirlenen mahalle gezilerine ayıran Başkan Fakıbaba, Cuma günu ise sabahın erken saatlerinden itibaren Balıklıgöl Yerleşkesi, Tarihi Hanlar Bölgesi ve Eski Urfa Sokaklarında dolaşıyor.

     Geriye kalan tek gün olan Cumartesi ise belediye başkan yardımcıları ve icracı birim amirleriyle öğlene kadar toplantı yapan Fakıbaba, öğlenden sonraki zamanda ise kentin ana arterlerinde gezi ve incelemelerde bulunuyor.

     Soğuk havaya rağmen gezilerinden asla taviz vermemesi Belediye Başkanı Fakıbaba’ya her geçen gün halkın desteği biraz daha arterken, geziler sırasında halkın dilek ve temennilerini dinleyen Başkan Fakıbaba, her fırsatta Urfalılara hizmet etmekten gurur duyduğunu ifade ediyor.

FAKIBABA’DAN TEMİZLİK PERSONELLERİNE JEST…

    Mahalle gezileri sırasında çocuklara şeker ikram eden Belediye Başkanı Fakıbaba, temizlik personellerine ise birer gömlek hediye ediyor.

    “A Takımı” olarak adlandırılan 10 kişiden oluşan temizlik görevlilerini, çalışmalarında gösterdikleri üstün gayretten dolayı ödüllendiren Belediye Başkanı Fakıbaba, personelleri birer gömlek hediye etti.

    Kamberiye Mahalle Gezisi sırasında temizlik personellerini birer birer tebrik eden Başkan Fakıbaba personellere hediyelerini bizzat kendi takdim etti.   

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com