Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim FAKIBABA'DAN TAKDİRNAME!..

FAKIBABA'DAN TAKDİRNAME!..

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2010 Salı 21:46
FAKIBABA'DAN TAKDİRNAME!..

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Evren Sanayi Sitesi yanında yapımına başlanılan Gıda İmalatçıları Sitesi’ne öncülük eden bazı kuruluş ve yatırımcılara takdirname belgesi verdi.

     Şanlıurfa Gıda İmalatçıları Sitesi’nin yapımında göstermiş oldukları gayret ve özverili çalışmadan dolayı takdirname alan kuruluş temsilcileri ve bazı yatırımcılar örnek bir davranış sergileyen Belediye Başkanı Fakıbaba’ya teşekkür ettiklerini söylediler.

    Şehrin muhtelif semtlerinde sağlıksız koşullarda gıda imalatı yapan işletmelerin bir çatı altında toplanmasına ve hijyenik koşullar altında faaliyet göstermelerine olanak sağlayan Şanlıurfa Gıda İmalatçıları Sitesi’nin yapımına öncülük eden Evren Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan’a, Gıda İmalatçıları Sitesi Kooperatif Başkanı Kureyşi Çelik’e, sitede yatırımlarını tamamlayan İşadamı Osman Saatçi, Halil Canbeyli ve Hasan Tatlı’ya takdirname belgesi sunan Belediye Başkanı Fakıbaba STK Başkanlarına ve işadamlarına katkılarından dolayı minnettarlık duyduğunu ifade etti.    

http://balikligol.com/images/news/3616.jpg

    Şanlıurfa Belediyesi başkanlık makamında düzenlenen ödül töreninde takdirname belgelerini Belediye Başkanı Fakıbaba’nın elinden alan STK başkanları ve 3 ayrı yatırımcı her konuda kendilerine daima destek veren Şanlıurfa Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Fakıbaba’ya teşekkür ettiler.

   Şanlıurfa Gıda İmalatçıları Sitesi’nde 3 yatırım tamamlanırken 26 işletmenin ise yatırımlarına devam ettiği öğrenildi.

     www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com