Advert
Advert
Advert

Fakıbaba'dan Hayvanat Bahçesi İstediler

Fakıbaba'dan Hayvanat Bahçesi İstediler
Fakıbaba'dan Hayvanat Bahçesi İstediler

Şanlıurfa Rasime Polat İlköğretim Okulu 3. Sınıf Öğrencileri, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı makamında ziyaret etti. Başkan Fakıbaba’ya birer karanfil takdim eden öğrenciler, Fakıbaba’yı ilkokul yıllarına götürdüler.

Yerel yönetimler ve şehircilikle alakalı sorularla Başkan Fakıbaba’yı terleten öğrencilerin en önemli isteği ise kente “Hayvanat Bahçesi’nin kurulması oldu.

Öğretmenleriyle birlikte Belediye Başkanı Fakıbaba’yı yoğun iş temposu arasında ziyaret eden Rasime Polat İlköğretim Okulu 3. Sınıf Öğrencileri, Fakıbabsa’yı adeta soru yağmuruna tuttular.

Öğrencilerin sorularına yanıt veren Fakıbaba, “Yerel seçimlerde bile seçim çalışmaları döneminde bu kadar terlememiştim” diyerek, öğrencilerin açık yüreklilikle yönelttikleri soruları yanıtladı.

 Öğrencilerin Urfa’ya Hayvanat Bahçesi talebine olumlu baktıklarını ifade eden Başkan Fakıbaba bu konuda zaten bir projelerinin bulunduğunu belirterek, bunun üzerinde çalışma yürüttüklerini söyledi.

 Öğrencilik yıllarınızda nasıl giyinirdiniz? Sorusuna ise beyaz yaka siyah önlük yanıtını veren Fakıbaba, kendisini okul yıllarına götüren öğrencileri ziyaret anısına birer kalem ile ödüllendirdi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da  Ulaşımda Öğrencilere Büyük Kolaylık
Şanlıurfa’da Ulaşımda Öğrencilere Büyük Kolaylık
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.