Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Fakıbaba “Yerel Yönetimler Akademisi”nde Ders Verecek

Fakıbaba “Yerel Yönetimler Akademisi”nde Ders Verecek

15 Ekim’de İstanbul’a gidecek olan Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, “Yerel Yönetimler Akademisi”nde ders verecek.

Giriş Tarihi: 12 Ekim 2011 Çarşamba 11:54
Fakıbaba “Yerel Yönetimler Akademisi”nde Ders Verecek
Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu(HLO) Başkanı Burak Küntay’ın daveti üzerine 15 Ekim’de İstanbul’a gidecek olan Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, “Yerel Yönetimler Akademisi”nde ders verecek.

Türkiye’nin kalkınmasında yerel yönetimlerin önemi ve işleyişleri konularında fikir alışverişinin yaşanacağı derste, Başkan Fakıbaba, 2004 ve 2009 yerel seçimlerinde izlediği iletişim stratejilerini katılımcılara aktaracak.

15 Ekim 2011 Cumartesi Günü 15.30–16.45 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi’nde konuk edilecek olan Belediye Başkanı Fakıbaba, ayrıca katılımcılara “Tarihin Sıfır Noktası Şanlıurfa’da” son 7 yılda nerden nerelere gelindiğini anlatacak.

Altyapı, üstyapı, park-bahçe, eski Urfa, ulaşım, sosyal belediyecilik v.b alanlarda yapılan hizmetlere dikkat çekilecek olan derste en önemlisi “İnsan Odaklı Hizmet” anlayışı ele alınacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com