Advert
Advert
Advert

Fakıbaba ve Meclise Dava Tehdidi

Şanlıurfa Belediyesi Kamberiye mahallesindeki eski ofisin yerinde arsanın Otel yapılması için emsal 3,50 yükseklik serbest kararını meclise getirecek olması ortalığı karıştırdı.

Fakıbaba ve Meclise Dava Tehdidi
Fakıbaba ve Meclise Dava Tehdidi


Eylül ayı meclis toplantısında Eski ofisin yerinde Milletvekili Mehmet  akyürek’in Otel yapması için emsal 3,50 yükseklik serbest verilmesi için grupta kararı alındığını iddia eden Şanlıurfa Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Mehmet Cafer; “Otel için emsal 3,50 yükseklik serbest kararını meclise getirmeyin suç işlemiş olursunuz. Ahmet Fakıbaba, İbrahim Güllüoğlu, Fevzi Yücetepe ve Emin İzol hepinize görevi kötüye kullanmaktan DAVA açarım sizleri uyarıyorum” dedi.
Cafer Açıklamasında; “elimde geçmişte Belediye Başkanı Ahmet Bahçıvan’a vatandaşın şikayeti üzerine zamanın içişleri bakanı Abdulkadir Aksu’nun  A. Bahçıvan’nın yargılanması için izin verdiği emsal yazısı var. lütfen araştırın suç işlemeyiniz?” diye uyarıda bulundu.
Bilindiği gibi Şanlıurfa Belediyesi Kamberiye mahallesindeki eski ofisin yerinde Özel Edessa Hastanesi karşısında bulunan arsanın Alışveriş Merkezi, Otel  ve Petrol İstasyonu için gerekli izinler verilmeye çalışılırken. Vatandaşta şehrin merkezinde petrol istasyonuna izin verilmesi tehlikesine dikkat çekiyor.
www.balikligol.com/ ÖZEL HABER

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı