Advert
Advert
Advert

Fakıbaba Urfalılara teşekkür etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfalılara 11 Nisan Kurtuluş bayramına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Fakıbaba Urfalılara teşekkür etti
Fakıbaba Urfalılara teşekkür etti


Şanlıurfa'nın 96. kurtuluş yıl dönümü olan 11 Nisan etkinlikler Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı ve tüm bakanların katılımıyla gerçekleşti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, bu büyük programa Urfalıların gösterdiği büyük ilgiye teşekkür ettiğini belirtti.

 Büyükşehir Belediyesinin Şanlıurfa'nın 11 Nisan Kurtuluş programının çok güzel organize edildiğini söyleyen Fakıbaba: "Katıldığımız programda duygusal anlar yaşadım. programı ve organizasyonu çok güzel olmuştu. Nihat beyin genç, dinamik ve vizyonlu bir kişi. Dolayısıyla Urfamızda hizmet çıtasını daha yükseklere  taşıyacağına inancımız tamdır" diyerek Belediye hizmetlerini övdü.

Başta Başbakan Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı, tüm bakanlar ve Urfa dışından gelen her bir misafiri en iyi şekilde ağırlayan, misafirperlik yapan Tüm Şanlıurfalılara teşekkür ettiğini dile getiren Ahmer E. Fakıbaba; "Milletvekilleri olarak bizlerde bir kez daha hemşerilerimizle gurur duyduk.  Başta Başbakanımız, hükümetimiz ve vekil akadaşlarımla beraber el ele vererek Urfamıza hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.
Fakıbaba twetter hesabından da Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibini başarılı organizasyondan dolayı tebrik etti.

Haber: İbrahim AKBAŞ www.balikligol.com

Fakıbaba Urfalılara teşekkür etti urfa haber Şanlıurfa ŞAnlıurfalılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle