Advert
Advert
Advert

FAKIBABA TÜMSİAD ŞANLIURFA ŞUBESİNE ZİYARET‏ ETTİ

TÜMSİAD Şube Başkanı M. Sadık SADE ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kentin biriken sorunlarını konuşup istişare ettiler.

FAKIBABA TÜMSİAD ŞANLIURFA ŞUBESİNE ZİYARET‏ ETTİ
FAKIBABA TÜMSİAD ŞANLIURFA ŞUBESİNE ZİYARET‏ ETTİ

Başkan Sade “Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Ahmet Eşref FAKKIBABA sağ olsunlar yoğun programına rağmen TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesini ziyaret ettiler kendilerine teşekkür ediyorum. Memleketimizin biriken meselelerini sorunlarını hep beraber istişare etme şansı bulduk böyle bir ortamı bizlere sağladığı için kendilerine tekrar teşekkür ediyoruz. İnşêllah önümüzdeki seçimlerde sayın vekilimizi yine listede ve hak ettiği yerde görmek istiyoruz. Çünkü Şanlıurfa için önemli yıllarca gerek hekim olarak gerek belediye başkanı olarak gerekse Milletvekili olarak güzel hizmetler yaptı ve farklı bir Milletvekili modeli çizdi. İki ay içinde de zaten yapmış oldukları yapacaklarının teminatıdır diyorum. Bizler böyle bir Milletvekili profiline alışık değildik aslında da son iki üç içerisinde seçimden buyana demek ki Şanlıurfalı Milletvekili böyle olunur dedirtirdi ve örnek oldu. Ben Şanlıurfa’ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Sayın Vekilime teşekkür ediyorum. Buraya kadar teşriflerinden dolayı da kendilerine şükranlarımı arz ediyorum.” dedi.

Akabinde Milletvekilimiz Sayın Fakıbaba “Esas teşekkürü Başkanıma benim yapmam lazım kendisine ve çok değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum sağ olsun kabul ettiler. Hakikaten Sayın Başkan samimi bir şekilde Urfa’nın tüm sorunları ile ilgileniyor böyle bir sivil toplum örgütünde oturmak onlar ile sohbet etmek benim için büyük bir mutluluk oldu. İnşaêllah Allah’ın izni ile daha sonra ki zamanlarda söylediklerini tek tek not edip, Sayın Başbakanımızla görüşme imkanı olacağına ben şahsen yürekten inanıyorum. Böylesi sivil toplum örgütlerinin sayısının artmasını da diliyorum gerçekten Şanlıurfa’nın problemlerine sahip çıkan, Urfa ile ilgilenen çok değerli Başkanımız ve arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum.” Dedi

Konuşmaların ardından karşılıklı iyi dilek ve temennilerden sonra ayrıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..