Advert
Advert
Advert

Fakıbaba Topdağı Mahallesi’ni Gezdi

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Başkan Yardımcısı Emin İzol, Mahmut Kırıkçı ve beraberindeki belediye birim amirleriyle birlikte Topdağı Mahallesi’ni gezdi.

Fakıbaba Topdağı Mahallesi’ni Gezdi
Fakıbaba Topdağı Mahallesi’ni Gezdi


Topdağı Mahallesi’ni gezen Başkan Fakıbaba, mahalle sakinleriyle sohbet etti gezi boyunca miniklere şeker ikram etti.
Hemen hemen her Pazar günü Eyyübiye Bölgesi’nde gezi ve incelemelerde bulunduğunu ifade eden Başkan Fakıbaba, gerçekleştirilen gezilerin belediyecilikte büyük fayda sağladığını söyledi.
Eyyübiye Bölgesi’nde yer alan 11 mahalleyi dönüşümlü olarak her Pazar denetlediklerini belirten Fakıbaba, “Ekibimizle birlikte gezi ve incelemelerde bulunduğumuz mahallede vatandaşların gerek belediyecilik gerekse de sosyal içerikli problemlerini dinliyor, bu sorunlara imkânlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yüzden geziler sırasında mahalle sakinlerinin fikirlerini alıyoruz. Fikirler doğrultusunda ortaya daha iyi hizmetler çıktığına inanıyorum. Her Pazar günü Şanlıurfa’da olduğum sürece bu gezilerimi sürdürmeyi planlıyorum. Allaha çok şükür halkımızın bize ileteceği sorunlar yok denecek ölçüde” dedi.
Belediye başkan yardımcılarına ve çalışma arkadaşlarına gösterdikleri özverili çalışmalardan ötürü teşekkür eden Fakıbaba, “Şanlıurfalılar hizmetin en iyisine layıktır. Onlar bize güvendi ve bizi desteklediler. Bizlerde onların bu güvenine layık olmaya çalışacağız” diye konuştu.
Mahalle sakinleriyle bol bol sohbet eden Fakıbaba, ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı ve belediyenin bir dizi etkinlikler tertiplediğini söyledi.  
Gezi sırasında bir düğüne de konuk olan Fakıbaba, gelin ve damat adına düğün sahiplerini kutladı.
Eyyübiye’de gezi ve incelemelerini sürdüren Fakıbaba, daha sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik ile birlikte Şanlıurfaspor-Tokatspar maçını izledi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle